הוד השרון

רפי רפאלי הורשע באיומים

רפי רפאלי, אביה של הדוגמנית בר רפאלי, הורשע באיומים על יואב רוזן, מי שהיה סגן ראש עיריית הוד השרון. בית המשפט גזר עליו מאסר על תנאי.

מיכאל פרוסמושקין 17/02/2019
רפי רפאלי לצד סנגורו עו"ד שרון נהרי


השופט אביב שרון מבית משפט השלום בכפר סבא הרשיע היום (יום ראשון) את רפי רפאלי, אביה של הדוגמנית בר רפאלי, באיומים על יואב רוזן, מי שהיה סגן ראש עיריית הוד השרון. 

על פי כתב האישום, ב - 19 באוגוסט 2016, צפר רפאלי, בחוזקה בעודו נסע ברכבו בדרך מגדיאל לכיוון רמתיים ובעת שעמד ברמזור. בהמשך, כך נטען, נסע רוזן באטיות שלא הניחה את דעתו של רפאלי והאחרון אף ניסה לעקוף  את רוזן. בהמשך, כך על פי כתב האישום, כאשר רוזן החל לחנות את רכבו, עקף אותו רפאלי, עצר את רכבו ליד רכבו של רוזן גידף ואיים עליו בין היתר באומרו: "אני אחסל אותך". 

רפאלי, המיוצג על ידי עורכי הדין שרון נהרי ואיתמר פלג ממשרדו, כפר בכל המיוחס לו טען כי כלל לא היה במקום האירוע ומסר טענת אליבי לפיה כלל לא יצא בביתו באותו יום. תחילה הופנה התיק, להליך גישור בין הצדדים אך רפאלי עמד על כפירתו. לאור כך התיק נקבע להוכחות. 
כאמור, היום, הרשיע בית המשפט את רפאלי.
 
המדינה עתרה להטיל על רפאלי עבודות שירות. מנגד, ההגנה ביקשה אי הרשעה וחתימה על התחייבות כספית. בסופו של דבר נגזרו על רפאלי שלושה חודשי מאסר על תנאי. 
 
יואב רוזן מסר בתגובה: "אין מדובר בסיפוק או בשמחה כזו או אחרת מפסק הדין. אין לי עניין אישי עם אף אחד ומדובר דווקא בתופעה  ציבורית מעציבה. מהות העניין היא האלימות והבריונות המשתוללות ברחובותינו ומה אנו כחברה צריכים לעשות עם זה. כנבחר ציבור, שמתי בצד את הנוחיות הפרטית שלי ולאחר חשיבה ושיקול דעת, החלטתי לעשות מעשה ולא לחשוש מלהתעמת עם מי  שאיים וקילל אותי ואת בני משפחתי. זהו מאבק שכולנו צריכים להיות שותפים לו ולא לוותר. מלכתחילה הבעתי בטחוני המוחלט בכך ששלטונות החוק במדינה יעשו מלאכתם נאמנה. משטרת ישראל הוכיחה מעל כל ספק כי כל טיעוני היו נכונים ובית המשפט דחה את כל השקרים של הנאשם. השמחה שלי היום היא שהצלחתי להעביר מסר ציבורי מאוד חשוב".

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
בן 17 מכפס סחט קטינות וביצע עבירות מין באמצעות הרשת
אישום: בן 17 מכפ"ס סחט קטינות וביצע עבירות מין באמצעות הרשת
החמישייה הפותחת
החמישייה הפותחת
מה עושים בירושלים בחופשת הקיץ?
מה עושים בירושלים בחופשת הקיץ?
תועד גורר חמור ונעצר
עוקץ חוצה יבשות
עוקץ חוצה יבשות
"עכשיו זה התור שלי"
גאווה לנבחרת הגודו של מקום בלב בראש העין
גאווה לנבחרת הג'ודו של "מקום בלב" בראש העין
פצועים מפגיעת רקטה בשדרות
פצועים מפגיעת רקטה בשדרות