הוד השרון

אוטובוס באמצע הרחוב

תושבים ברחוב הנשיאים בהוד השרון דורשים את הזזתו של אוטובוס שהפך ל"נוף השכונה" כהגדרתם

זאב שרגא 21/02/2019
האוטובוס שלא נעשה בו שימוש
צילום: זאב שרגא

תושבים המתגוררים במתחם 1200 ברחוב הנשיאים טוענים כי מעל לחודשיים עומד אוטובוס ללא שימוש באמצע הרחוב, לאחר שכבר עמד בצורה דומה ברחוב מקביל. לדבריהם, ברור להם כי הרכב אינו בשימוש אולם לטענתם לא נעשה דבר להזיזו, כיוון שהוא מחזיק ברישיון רכב (טסט) בתוקף. 

"כבר מעל חודש שהאוטובוס הזה מהווה את הנוף של הדיירים ולפני כן הוא עמד ללא שימוש בנקודה אחרת ברחוב הסרגל, הוא עומד ככה באופן קבוע פרט להזזתו מנקודה לנקודה," אומר אבי פסמניק, אחד הדיירים ברחוב, "פניתי לעירייה לפני כחודשיים וקיבלתי תשובה שמטפלים בזה, לצד דו"ח אזהרה שרשמו לבעל הרכב, מאז אני פונה לעירייה שוב ושוב ומקבל מענה שהעניין נמצא בטיפול כשזה מועבר ממחלקה למחלקה והאוטובוס עדיין עומד במקום." 

 "על פי בדיקה שערכתי ישנם סעיפים בחוק שאוסרים על חניית אוטובוסים שלא בחניון ייעודי או בתחנת אוטובוס ועל כן פניתי גם למבקר העירייה והממונה על תלונות הציבור".   

 מעיריית הוד השרון נמסר בתגובה: "במקרה הנידון מדובר באוטובוס החונה ברחוב הנשיאים במיקום בו לא קיים איסור חניה. את האוטובוס לא ניתן להגדיר כרכב גרוטאה אלא כרכב נטוש והטיפול ברכב מסוג זה מחייב את נציגי העירייה לזמן המתנה טרם הטיפול, העומד על מינימום 21 יום בהם לא הוזז הרכב ממקומו.

לאחר שהושלם פרק הזמן המחויב בחוק החלה העירייה בטיפול באמצעות הכלים החוקיים כאמור העומדים לרשותה. לבעל הרכב נשלחה התראה בדואר רשום לסילוק האוטובוס ובמידה ולא יעשה זאת בפרק הזמן החוקי המוקצב לשם כך תוכל העירייה להמשיך בטיפול באמצעות מתן קנסות וזאת עד לגרירתו המותרת לאחר מינימום 60 יום ממועד קבלת ההתראה בדואר הרשום".


עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
פרויקט יוקרתי במתחם זרובבל
מרפת לפרויקט בניה
הולך רגל נפצע אנוש בתאונה בכביש 85
הולך רגל נהרג בתאונה בכביש 85
חיים חדשים
סיפורים מהמספרה
סיפורים מהמספרה
"נתתי פצצה מהסרטים לפינת השער"
הולכת רגל נפצעה קשה בכביש 90
2.	עומר מילר הפרזנטור של אמקור וקריסטל.
תדיראן בחרה בשף עומר מילר כפרזנטור של עולם המטבח של מותגי אמקור וקריסטל
פיס ירוק