הוד השרון

בהוד השרון שואפים גבוה

נציגי התושבים במתחם הפינוי בינוי ברחוב הרשות בחרו את חברת אב-גד כיזם לביצוע הפרויקט בתכנון הקמתם של שלושה בנייני מגורים בני 20, 12 ו -6 קומות. סה"כ 196 יחידות דיור במקום 54 היחידות הקיימות

זאב שרגא 05/03/2019
צילומים הדמיית התכנית במתחם על פי היזם: סטודיו בונזאי

 

דיירי מתחם הפינוי בינוי ברחוב הרשות פינת דרך רמתיים, בחרו בחברת אב-גד כיזם להקמתו של הפרויקט החדש, כך עולה מהודעה שפרסמה החברה השבוע שמאית המקרקעין והמשפטנית נחמה בוגין, המייצגת את בעלי הזכויות בקרקע. על פי ההודעה, "ארבעה מבנים ותיקים הנמצאים בדרך רמתיים פינת רחוב הרשות במרכז העיר ייהרסו, ובמקומם ייבנו 3 מגדלי מגורים שיכללו 196 דירות ושטח מסחרי בגודל של כ-900 מ"ר. לפי התכנון המוצע הבניין הגבוה יהיה בן 20 קומות, הבינוני בן 12 קומות והנמוך בן 6 קומות."

 

 כיום כולל המתחם 54 דירות וכ-15 יחידות מסחריות, הפרושים על פני ארבעה בניינים ישנים בני עשרות שנים. כ-60 בעלי הזכויות במתחם, הכוללים בעלי דירות ובעלי עסקים, יקבלו במסגרת הפרויקט החדש נכסים גדולים ומשודרגים. בעלי הדירות יקבלו דירות חדשות וגדולות יותר, הכוללות חניה תת קרקעית ומחסן, ובעלי העסקים יקבלו שטחי מסחר חדשים ומורחבים.

 עוד נכתב בהודעה כי, "נציגי הדיירים במתחם הרשות בחרו בימים אלה את אב-גד כחברה המבצעת של הפרויקט, ומשלב זה התהליכים אמורים להתרחש בקצב מהיר. החברה הוצגה בשבוע שעבר לכלל הדיירים והחלה להחתים אותם על חוזים. הבחירה התבצעה לאחר קיום הליך מכרזי כאשר לשלב האחרון הגיעו שלוש חברות ובסופו נבחרה חברת אבגד. החברה הציעה לבעלי הזכויות תכנון הכולל בין השאר שטחים ירוקים נרחבים, גג ירוק, גינה אקולוגית והשקעה נרחבת במתחמים הציבוריים בפרויקט. המשרד שתכנן את הפרויקט הוא נוימן חיינר אדריכלים, המתמחים בתחום ההתחדשות העירונית. עו"ד איתי שלוש ממשרד המבורגר-עברון הוא עורך הדין המייצג את הדיירים בפרויקט."

 "לפרויקט יש תב"ע בתוקף שכן לפני מספר שנים נכלל בתוכנית של הוד השרון אשר סימנה ששה מתחמים המיועדים לפינוי-בינוי, כלומר יש תוכנית מאושרת ומפורטת שאמורה להפוך את הדרך להיתר לקלה ומהירה מהרגיל. הפרויקט נמצא באזור אטרקטיבי ומבוקש, עם גישה נוחה למרכז העיר וכן ליציאה מהעיר באמצעות כביש 531 וצומת רעננה."

 "הבחירה ביזם היא נקודת ציון חשובה בפרויקט של התחדשות עירונית, והעובדה כי מדובר במתחם עם תב"ע מאושרת תקל על המשך הדרך," אמרה בוגין, "הוד השרון נמצאת בתנופת פיתוח אדירה, בשנים הקרובות אמורים להתווסף לעיר שטחי מסחר ותעסוקה רבים, מרכז העיר מתחדש והוא מבוקש מאוד על ידי אנשים שמחפשים איכות חיים וקהילתיות מחד וקרבה לתל אביב מאידך. דרך רמתיים תהפוך בשנים הקרובות למרכז תוסס שיכלול מגורים, תעסוקה, מסחר, בילוי ופנאי. האזור מבוקש על ידי תושבי העיר וכן על ידי תושבי האזור שמעוניינים באיכות החיים שהוד השרון מציעה. התוכנית החדשה תשרת באופן מיטבי את הדיירים הקיימים אשר כיום מתגוררים במבנים ישנים ולאחר השינוי יקבלו דירות חדשות בבניין חדש, וישביחו באופן משמעותי את הנכסים שלהם".


עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
הרביעי בדרך?
ברוידא סגר מעגל בפולין
בכפס נעריכם לשנהל
בכפ"ס נערכים לשנה"ל
ילדי הרצליה התחייבו לשמור על הבטיחות בחופשה
ילדי הרצליה התחייבו לשמור על הבטיחות בחופשה
רוכבי קקל רכבו עם עיוורים בחנוכת סינגל אופניים חדש בפארק שרשרת-נחל גרר
רכיבה מרגשת
אישום: גנב רכוש ממתרחצים בים
אלוש. הסטטוס קוו נפרץ
"המצעד - יום כיפור של הציבור הדתי ברעננה"
אישום: מכר תרופות באופן בלתי חוקי במלש"ח