הוד השרון

בריונות בכביש

צעיר מהוד השרון הואשם כי איים עם סכין על אופנוען שהעיר לנהג רכב בו נסע הצעיר. האופנוען שלף בתגובה אקדח וביצע "נוהל מעצר חשוד"

מיכאל פרוסמושקין 05/03/2019
הוגש כתב אישום (iclipasrt)

תושב הוד השרון, בן 23, הואשם השבוע באיומים עם סכין על רוכב אופנוע בעקבות הערה על אופן נהיגה.

על פי כתב האישום, ב – 25 בפברואר נהג א' באופנוע בכניסה לעיר אשדוד. בסמוך לכך, עקף את האופנוען רכב BMW במהירות גבוהה. בהמשך, חתך הרכב שוב את האופנוען וכן רכבים נוספים. על רקע זה, כפי שעולה מכתב האישום, ניגש האופנוען לנהג הרכב ושאל את נהג הרכב מדוע הוא נוהג כך, אך האחרון לא השיב והשניים המשיכו בנסיעה.

בהמשך, כפי שעולה מהחקירה, ברמזור הבא, ירד הנאשם מהרכב, ניגש לאופנוען ושאל אותו אם הוא שוטר. לאחר שהאחרון השיב בשלילה, שאל אותו הנאשם אז מדוע הוא מעיר להם על הנהיגה.

בעקבות כך, איים לכאורה הנאשם על המתלונן בכך ששלף סכין וקירב אותו לצווארו במרחק של 5 עד 10 ס"מ ממנו. בתגובה לכך, על פי הנטען בכתב האישום, שלף רוכב האופנוע את אקדחו האישי וביצע נוהל מעצר חשוד וזאת מבלי שדרך את נשקו וכן דרש ממנו לזרוק את הסכין. הנאשם עשה כן ונשכב על הרצפה עד להגעת השוטרים למקום.

מעצרו של הנאשם הוארך מעת לעת והשבוע, כאמור, הוגש נגדו כתב אישום בגין איומים והחזקת סכין. מבקשת המעצר עד תום ההליכים עולה כי באמתחתו הרשעות קודמות בעבירות רכוש ואלימות, וכן תלוי ועומד נגדו מאסר על תנאי.

בתוך כך, כתב אישום שהוגש השבוע חשף אירוע בריונות נוסף שהתרחש לאחרונה ברחובות הוד השרון.  מהחקירה עולה כי ב – 11 בדצמבר 2018, סמוך לקניון "שרונים" בהוד השרון, נסע הנאשם באופן לא זהיר בכך שנכנס לנתיבו של נהג רכב אחר. בעקבות כך, צפר האחרון לעברו של הנאשם. מיד לאחר מכן, נעצר רכבו של הנאשם בצד הדרך, הנאשם יצא מרכבו והכה בחוזקה בכנף הרכב השני, כך שגרם לנזק לרכב שהצריך תיקון בשווי של 300 שקלים. בעקבות כך, הואשם האיש בעבירה של חבלה במזיד ברכב.   

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
מחוברות
מחוברות
ראשת מועצה לדרום השרון
שלב השאלה הזהה
החופש הגדול בסימן שיפור בניקיון החופים
שיפור בניקיון החופים
הנחות בצהרונים למשפחות יחידניות
יול רשקובסקי זכתה בגביע ישראל הפאורליפטינג
בודדת בפסגה
המשרד ימשיך לפקח בצורה הדוקה אחר העוסקים באסבסט
עברו על החוק והושעו מעבודה
כטון של בשר בקר לא ראוי למאכל נתפס בצפון
הושמד כטון של בשר לא ראוי למאכל שנתפס בצפון