הוד השרון

הנבחרות

לרגל יום האישה הבינלאומי ביקשנו לשמוע משבע חברות המועצה מי האישה שמעוררת השראה בעיניהן ומה המשפט שמלווה אותן

זאב שרגא 07/03/2019
חברת המועצה עו
צילום: כנרת כהן - רמי זרניגר , יפעת קריב - פרטי

יום האישה הבינלאומי הוא הזדמנות נהדרת לברר את המוטו של הנשים המובילות בעיריית הוד השרון.

סגנית ראש העירייה, חברת המועצה יעל ברזילי: "אישה מעוררת השראה בחיי היא כמובן אמא שלי היקרה רויטל. ככל שאני מתבגרת אני לומדת להעריך ולהוקיר יותר את פועלה ויודעת שזכיתי באמא מיוחדת במינה. מעבר לכך שהיא סופר וומן שגידלה שישה ילדים לצד קריירה משמעותית, אני באמת חושבת שכל אדם צריך לצדו אישה חכמה כמו אמא שלי. אני מאחלת לעצמי לקחת כמה שיותר מהתכונות היפות שבה, החכמה והאנושיות. אם אהיה חצי מהאדם שהיא – זכיתי."

מוטו: "אני מאמינה שאין דבר כזה אי אפשר".

חברת המועצה רינה שבתאי: "אין לי דמות נשית נערצת. אני רואה בכל אדם את הטוב ותמיד מאמינה שיש מה ללמוד ממנו. עבורי כבת יחידה, אבי היה מקור הכוח והתמיכה בחיי ולו אני חווה רבות."

מוטו: "שום תכונה אין בה כדי להקנות לאיש עליונות על פני הזולת".

חברת המועצה עו"ד כנרת כהן: "האישה שמהווה השראה בעיני היא מרים פרץ, אשת חינוך ישראלית, ששניים מבניה נהרגו בקרבות עם מחבלים בעת שירותם בצה"ל. בחרתי במרים בגלל הרוח והדרך שבה היא בחרה, למרות הטרגדיה שהיא עברה. מרים מעבירה בהתנדבות אינספור שיחות והרצאות לחייליי צה"ל, לאנשי כוחות הביטחון, לבני נוער ולקהילות בארץ ובעולם. היא מספרת בהן את סיפור חייה, ומפיצה אופטימיות עצומה שהיא מצליחה להדביק בה כל מי שפוגש אותה".

מוטו: "אם יש לך חלום, תלחם עליו, זה אפשרי".

 חברת המועצה עדי ברמוחה: "המודל לחיקוי שלי הוא אמא שלי, אישה חזקה, מנהלת בנשמתה, מלאת אהבה ונתינה שנמצאת שם תמיד בשביל כולנו, ולאחרונה הצליחה לגלות גם את עצמה, עושה מה שהיא אוהבת, משחררת ומשתחררת."

מוטו: "עלינו למצוא בתוכנו את האומץ לפעול ולא להישאר תקועות עקב החשש מהלא נודע" 

 חברת המועצה יפעת קריב: "את האופטימיות ואת אהבת האדם אני מקדישה לאימא שלי, ליאור נחמה, שמגיל צעיר לימדה אותי שהשמים הם לא הגבול, ואפשר לחלום, לעוף ולהמריא לגבהים, אימא שהיא חברה ומודל לטוב ושפע אינסופי בכל יום בחיי".

מוטו: "בואי ננסה, מקסימום נצליח".

חברת המועצה אביבה גוטרמן: "אמא שלי היא המודל וההשראה שלי בחיים. היא הגיעה כנערה צעירה לארץ מעיראק. בשנות ה-50 הקשות נישאה וגידלה 9 ילדים בתנאים הקשים של פעם במעברה, ואחר כך בדירה קטנה בשכונה קשה ברמת גן. מעולם לא הראתה מצוקה, חינכה וגידלה אותנו לערכים בהמון אהבה ונינוחות. בדרך סייעה לסביבה כולה ומעולם לא ויתרה על הנשיות שלה ועל עקרונותיה. היא הייתה הפמיניסטית הראשונה שהכרתי, ואני מדברת על שנות ה-60, שבהן להיות כזו הייתה תופעה חריגה מאוד. ממנה למדתי חוכמת חיים חשובה שאיתה אני צועדת כל חיי".

המוטו: "לא כל מה שרע הוא רע לך, ולא כל מה שטוב הוא טוב לך".

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
עמית גופר
מנהל אגף הנדסה חדש ברעננה
בית התבשיל בסכנת סגירה
בראוניז  שוקולד וריקוטה
בראוניז שוקולד וריקוטה
אישום: סחר בסמים קשים בתוך מועדון
נשיא המדינה בביקורי תנחומים
נשיא המדינה בביקורי תנחומים
עיריית ראשל"צ עם מאבק הנשים
הודש ממשיכה להפתיע את שוק הנדלן
הוד"ש ממשיכה להפתיע את שוק הנדל"ן
הכן כלבך לקיץ