הוד השרון

אות הפעילה המצטיינת של משרד החינוך

הילה גבר תלמידת כיתה יא' מהוד השרון זכתה באות הפעילה המצטיינת של משרד החינוך

זאב שרגא 13/03/2019
הילה גבר , פעילה מצטיינת
צילום: פרטי

כמדי שנה מינהל חברה ונוער - מחוז מרכז במשרד החינוך, מקיים טקס פעיל מצטיין מחוזי לנוער מתנדב מצטיין בתחומי הפעילות השונים – מעורבות חברתית, בקהילה, במתנ"ס ובבתי הספר. בטקס שהתקיים השבוע במועצה האזורית נחל שורק, קיבלו 57 בני נוער מצטיינים תעודת הוקרה על הצטיינות בפעילות חברתית, קומץ שנבחר בקפידה מתוך כמות רבה של בני נוער מתנדבים וכיתות מתנדבות במחוז מרכז.

 הטקס נפתח בהופעתה הקצרה של להקת הרכב מנצח ראש העין, בשיתוף קונסרבטוריון סימפוניה בניהולה המוסקלי של עופרה כהן. הלהקה היא חלק ממיזם למען הזדמנות שווה ללימודי מוסיקה והמנגנים בה הם תלמידים עם צרכים מיוחדים.  הטקס התקיים בנחל שורק, כאות הערכה למערכת החינוכית ביישוב המטפחת ושמה בראש הסדר את תחום החינוך הערכי-חברתי בשנים האחרונות. בטקס השתתפו גם המחנכים מכל המסגרות, בתי הספר, אגפי נוער, מתנ"סים, הורים ובני משפחה.

 בין המצטיינים מצאנו גם גאווה מקומית משלנו, הילה גבר, תלמידת כיתה י"א בתיכון "הדרים" בהוד השרון , הילה פעילה בתנועת LEAD , במסגרת התנועה יוזמת פרויקט ייחודי, הנועד לסייע לתלמידים החשים בדידות למצוא מסגרות חברתיות בהן הם יכולים לקחת חלק ובכך להפיג בדידותם. הילה יודעת לראות את מצוקתם של בני הנוער האחרים ושואפת למצוא פתרונות לבעיותיהם. כמו כן, הילה מדריכה ומרכזת שכבת גיל ומסייעת בפתרון בעיות לשכבות הגיל הצעירות בתנועת הצופים. היא מסייעת גם בפרויקטים בבית הספר ותומכת בחבריה לכיתה.

 
 "מסורת הענקת אות 'הפעיל המצטיין' על ידי מינהל חברה ונוער במחוז מרכז היא ביטוי לחשיבות הרבה שרואה המחוז והמשרד בעידוד בני הנוער להתנדבות ולמעורבות חברתית," אמרה מנהלת המחוז, עמליה חיימוביץ, "התלמידים המצטיינים במעורבות חברתית אינם רואים בהתנדבות משימה שעליהם להשלים כחובת לימודים אלא דרך חיים של נתינה ותרומה לחברה. כאשר לא אחת נשמעת ביקורת על "דור המסכים" אני מסתכלת על בני הנוער שאנו מוקירים היום ומתמלאת אופטימיות."

 

 ויקי ניצן, מנהלת חברה ונוער מחוז מרכז: "הדרך אותה עברתם, פעילים יקרים, היא דוגמא ומופת ליישום, הלכה למעשה, של הערכים: אחריות, נתינה לזולת, מסירות ,ואכפתיות. כל אלה -ערכים בוני חברה איכותית- שלכל אחד מכם חלק בבניינה. יישר כח לכל אחד ואחת מכם על כך. אני מברכת אתכם על הנתינה שלכם וכולנו כאן הערב נוקיר נתינה זו."


 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
המזראטי של אופירה
שישי בצבעי קק"ל – טיול מודרך ללא תשלום ביער אלעד
גבר נדקר בעפולה
תיכון דרכא עם נט"ל
עלייה בתיירות החוץ והפנים בהרצליה
תיירות החוץ בהרצליה גדלה ב20% בשנה האחרונה
טאבלטים בבית ובמקומות עבודה
מחליפים במהירות את הנייר – טאבלטים בבית ובמקומות עבודה
רוזנפלד. בחרתי לצאת מהסיפור שלי
"הקללה הפכה להיות ברכה"
אתר חדש לאגף הנדסה במודיעין