הוד השרון

סכנה ברחוב הנגב בהוד השרון

צעירה תושבת רחוב הנגב בהוד השרון מבקשת מהעירייה להתקין פסי האטה שכן לטענתה, הנהגים נוסעים בפראות ברחוב הצר ומסכנים את הולכי הרגל

קרן שלהבת 13/03/2019
רחוב הנגב , דרישה לפסי האטה
צילום: פרטי

פז חביב 18, תושבת רחוב הנגב בהוד השרון, מתריעה על סכנה ממשית ברחוב בו היא גרה. "אנשים נוסעים כאן בפראות ומסכנים את התושבים. אנחנו מבקשים מהעירייה שתתקין כאן פסי האטה לפני שיקרה כאן אסון".

פז חביב  18 אשר מתגוררת ברחוב הנגב, הגיעה בשבוע שעבר מהצבא וגילתה כי החתול שלה נדרס. פז: "הגעתי הביתה ונחרדתי לגלות שהחתול שלי נדרס. אמא שלי הגיעה מהעבודה, החתול שלנו רץ לקראתה, כשלפתע עבר כאן רכב שדהר ברחוב במהירות מופרזת. לחתול שלי לא היה שום סיכוי. הוא נדרס ומת במקום".

ישנם אנשים שיטענו שאת צריכה לשמור על החתול שלך ולא לאפשר לו להסתובב בכביש.

"החתולים שלי גרים בבית. לפעמים הם קופצים מעל הגדר ורצים אלינו כשאנחנו חוזרים הביתה. אם אותו בחור היה נוהג לאט החתול שלי היה מספיק לברוח ולא היה נדרס. מעבר לכך, הרחוב שבו אנחנו גרים צר וקטן. בעבר הוא היה מוגדר כרחוב חד סיטרי. לא פעם כשאני חוצה את הכביש, מגיח רכב שדוהר ברחוב וכמעט דורס אותי. כל התושבים ברחוב מתלוננים על כך. ברחוב ישנם גם שני גני ילדים. חלק מההורים מגיעים עם ילדיהם ברכב וחלקם רגלית. הרחוב הזה הפך להיות רולטה רוסית. אי אפשר לדעת מתי יגיח הנהג הבא וידהר כאן. הפיתרון היחיד לבעיה הזו הוא להתקין פסי האטה".

מעיריית הוד השרון נמסר בתגובה: "הפניה תיבדק במסגרת העבודה השוטפת של מחלקת תחבורה. ככלל, בכל בקשה בנושאי שינויי תנועה ותחבורה, אנו מזמינים את תושבי עירנו לפנות באפיקים המקצועיים ובאופן ישיר למחלקת תנועה ותחבורה, הן באמצעות טופס הפניה שבאתר העירייה ו/או באמצעות המוקד העירוני 108 הפועל 24/7".


עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
שר הכלכלה נפגש עם מנכ"לית וולפסון
גאיה נסים זיו. למדתי לעמוד על שלי
"לתת זה לקבל"
עומדת איתן
הפוליטיקה של הרצליה
הפוליטיקה של הרצליה
פרסום ראשון: התפתחויות בחקירת הקריסה הקטלנית של עגורן במרכז שרונה בכפס
פרסום ראשון: התפתחויות בחקירת הקריסה הקטלנית של עגורן במרכז שרונה בכפ"ס
רחמים שלום עם ראש העיר חיים ברידא
שלום וברכה
השילוט המבלבל ברחוב בחרושת ברעננה
שילוט סותר ברחוב החרושת ברעננה
חתמו על הסכם עם העובדים