הוד השרון

מוסדות לימוד חדשים יוקמו בהוד השרון

בימים אלו פועלת עיריית הוד השרון על מנת להבטיח את פתיחתם של מוסדות חינוך וכיתות לימוד חדשות כבר עם פתיחת שנה"ל הקרובה

כתב לוקאל 27/03/2019
הרחבת בי
צילום באדיבות דוברות עיריית הוד השרון

עיריית הוד השרון, אגף החינוך ומנהל ההנדסה, נערכים בימים אלו במלוא המרץ, בהתאם להנחיית ראש העירייה, אמיר כוכבי לשדרוגם והקמתם של מוסדות החינוך בעיר, לקראת פתיחתה של שנה"ל הבאה. במסגרת העבודות: בית ספר יסודי חדש, אגף נוסף בבית הספר מנחם בגין, השלמת הקמת חטיבת השקמים, 5 גני ילדים חדשים ועוד.

בעוד 5 חודשים בלבד תפתח שנת הלימודים הבאה ובעיריית הוד השרון כבר נערכים במלוא המרץ לקראתה ובימים אלו פועל הצוות המקצועי בעירייה בהתאם להנחייתו של ראש העירייה, על מנת לוודא כי כלל המוסדות החדשים של העיר יהיו ערוכים ומוכנים ושעריהם ייפתחו לקבלת התלמידים, בני כל הגילאים, ביום ה-1 לספטמבר 2019.

המאמץ העירוני הן בתחומי הבינוי והתשתיות והן מול משרד החינוך וגורמי הממשלה השונים נועד על מנת להבטיח לתלמידי העיר סביבת לימודים מיטבית, במוסדות חינוך מתקדמים ותוך מטרה להפחית בעומסים בכיתות הלימוד וכן להרחיב את המענה החינוכי באזורי העיר הצומחים והמתפתחים.

במסגרת העבודות המקיפות החלו בימים אלו עבודות הרחבת בית הספר מנחם בגין הכוללות הקמת אגף חדש ובמסגרתו: 6 כיתות לימוד חדשות, ממ"ד, שירותים, חדר מדעים, חלל רב תכליתי, חדר מורים ועוד. העבודות תתבצענה מידי יום החל מהשעה -7:00 בבוקר עד לשעות ערב. העבודות מבוצעות באמצעות החברה הכלכלית של הוד השרון והכל במטרה להשלימן עד פתיחת השנה כאמור.

גם בחטיבת הביניים השקמים מבוצעות בימים אלו עבודות להשלמת שלב ב' של בית הספר הכוללות את הקמתם של אגפי בית הספר החדשים המתווספים לאגף הראשון שהוקם ונפתח בתחילת השנה הנוכחית. במקביל, מבוצעות עבודות הקמתו של בית הספר היסודי החדש של העיר, הממוקם ברחוב נחשון בסמוך לבית הספר הירוק ע"ש אריאל שרון, בית הספר יכלול  18 כיתות לימוד, אודיטוריום, חדרי מנהלה, חדרי מדעים, שירותים, ספרייה בית ספרית ועוד.

לצד הקמתם והרחבתם של בתי הספר, מקודמת בימים אלו הקמתם של 5 גני ילדים חדשים לעיר, הממוקמים במתחם 1201 ומתוכנן שיפוצה של החווה החקלאית הממוקמת ברחוב גולומב בעיר ומקיימת לאורך השנה כולה פעילות למידה חוויתית בטבע עבור ילדי העיר בני כל הגילאים. במסגרת שיפוצה של החווה מתוכננת הקמתן של כיתות לימוד בתחומה לצד חדרי מנהלה ועוד.

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
אירוע מצה בכיכר התקיים זו השנה הרביעית ברציפות ברעננה
"מצה בכיכר"
ראש העין מנציחה את בניה
סופגניות בציפוי גנאש
"הייתי בסערת רגשות מאוד קשה"
ניסימיקו
משחקים בטעם של פעם
אישום: חטף ואנס קטינה
הפוליטיקה של רעננה
הפוליטיקה של רעננה
חשד: הותקפה לאחר שסירבה למין