הוד השרון

מאסר בפועל לגנב סדרתי ממתקני ספורט

מגזר הדין עולה כי הגבר, יחד עם חברו, ניצלו את חוסר תשומת הלב של אנשים במלתחות שאינן מצולמות, במועדוני ספורט ובבריכות ברעננה ובהוד השרון וגנבו מהם כסף, כרטיסי אשראי וטלפונים

מיכאל פרוסמושקין 28/03/2019
מאסר בפועל לגנב סדרתי ממתקני ספורט
iclipart

מאסר בפועל, במקום עבודות לתועלת הציבור, הוטל על גבר, בן 38, מהוד השרון שהורשע בעבירות גניבה,  הונאה בכרטיס חיוב, קבלת דבר במרמה, ניסיון הונאה בכרטיס חיוב וניסיון לקבלת דבר במרמה.

בינואר אשתקד נגזר דינו של הגבר ובמסגרתו הוטלו עליו אז 450 שעות לתועלת הציבור, מאסר על תנאי ועונשים נלווים.

מגזר הדין עלה כי הגבר ביצע גניבות במספר רב של הזדמנויות באופן מתוחכם ושיטתי ובהיקף נרחב, באזורים שונים ברחבי הארץ, ובין בהוד השרון ורעננה. 

הגבר הורשע ב – 13 אישומים. באישום אחד נטען כי במרץ 2016 גנב מתיקו של קטין בן 14,  אשר שהה במגרש כדורגל ברחוב האלה ברעננה, טלפון נייד. במקרה אחר, בפברואר אותה שנה, גנב מתיקה של אישה, אשר בילתה בבריכת ברחוב פדויים בהוד-השרון, מכשיר טלפון נייד, ארנק וכרטיס אשראי. בהמשך כך נטען, משך מחשבונה למעלה מ – 6,000 שקל.

אישום נוסף תיאר כיצד בנובמבר 2015 גנב מגבר שבילה ממכון כושר בהוד השרון ארנק אשר הכיל ארבעה כרטיסי אשראי וכסף מזומן. לאחר מכן, משך מחשבונו אלפי שקלים. באישום נוסף בו הורשע נטען כי בנובמבר 2015 גנב מגבר שבילה במרכז ספורט ברחוב יאיר שטרן ברעננה מכשיר טלפון וצרור מפתחות, וכן גנב מגבר אחר את תיקו אשר הכיל טלפון נייד, ארנק, כרטיסי אשראי ומזומן, כשבהמשך משך באמצעות כרטיס האשראי הגנוב אלפי שקלים.

כחצי שנה לאחר שנגזר בזמנו דינו של הגבר, אשר לא כלל מאסר בפועל, הגיש שרות המבחן,  ביוני 2018,  הודעת עדכון ממנה עלה כי הנאשם טרם החל לבצע את עבודות השל"צ. לאור כך ונוכח סיבות נוספות, עתר שירות המבחן להפקיע את שעות השל"צ  לאחר שהפר את תנאי צו המבחן שהוטל עליו.

בסופו של דבר, גזר השופט ארביב שרון על הגבר 17 חודשי מאסר מתוכם תשעה  חודשים במצטבר ושמונה חודשים בחופף לעונש המאסר שמרצה הנאשם כיום, וזאת בניכוי כשלושה חודשים בהם היה עצור.  כמו כן, הוטל עליו מאסר מותנה וכן הוא חויב לשלם פיצוי בסך למעלה מ – 80 אלף שקל לקורבנות.

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
קגרליצקי. חולמת לנצח על התזמורות הגדולות בחול
מנצחת בגדול
בית הספר ברנר. ההורים מודאגים
ביה"ס "ברנר" יהיה ערוך לשנת הלימודים?
אירועים למען צעירי רמת השרון
חוגגים את הקיץ בכפר סבא
חוגגים את הקיץ בכפר סבא
מעודדים מעורבות חברתית
מנכ"ל חדש לעיריית רעננה
חשד: 4 חשודים מעורבים באונס קטינה
שני ארוך. ענף בתנופה ועם פוטנציאל אדיר
אין שני לה