הוד השרון

אישום: התחזה לאישה והונה גברים

גבר הואשם כי נהג להתחזות באתרי הכרויות לנשים, קיבל במרמה מגברים שהכיר פרטי אשראי וביצע רכישות על חשבונם בבתי עסק שונים

מיכאל פרוסמושקין 04/04/2019
אישום: התחזה לאישה והונה גברים
iclipart

שני תושבי הוד השרון ורעננה בין קורבנותיו של גבר, בן 36, שהונה באלפי שקלים עשרות אנשים שהכיר באינטרנט תוך שהוא מתחזה לאישה – כך עולה מכתב אישום שהוגש נגדו וכולל 30 אישומים.

מכתב האישום עולה כי הנאשם פתח כרטיסים אישיים באתרי היכרויות שונים תוך שהתחזה לאישה, ואף צירף תמונות שונות של אישה. לאחר שהיה יוצר קשר עם גברים שונים, מתכתב איתם בוואטס אפ ומבקש מהם "להראות לו את אהבתם" ורצינות כוונותיהם, היה לכאורה הנאשם מבקש מהם כי ירכשו עבורו מזון תוך שהעביר להם לצורך כך פרטיו של "איש קשר" בשני בתי עסק, כשהוא עצמו למעשה היה איש הקשר בבתי העסק.

  לצורך ביצוע ההונאות הצטייד בכ – 100 כרטיסי סים בהם נהג לעשות שימוש בהתכתבויות השונות. על בסיס מצג השווא, התקשרו קורבנותיו אל המספר אותו נתן להם הנאשם והזמינו עבורו מאכלים שונים תוך שמסרו את פרטי אשראי שלהם לצד פרטים אישיים שונים. בהמשך, השתמש בפרטי אשראי שקיבל לצורך רכישות שונות.  

מכתב האישום עולה עוד כי לאחר שקיבל את פרטי האשראי של קורבנותיו, פתח שלל אפליקציות של חברות שונות, הזין בהן את הפרטים וביצע באמצעות אפליקציות אלו הזמנות שונות על חשבונם של הגבירם שהכיר.

מהחקירה עולה כי הנאשם חי תקופה ממושכת על חשבונם של אותם גברים אשר כל רצונם היה מציאת זוגיות.

כאמור, בשיטה זו הצליח להונות עשרות גברים ולהוציא מכל אחד מהם מאות ואף אלפי שקלים. כך למשל, כשהכיר תושב רעננה, ביקש להזמין עבורו סושי ולאחר שקיבל את פרטי כרטיס האשראי שלו ביצע רכישות נוספות בסך כולל של כ – 900 שקלים.

במקרה אחר הונה בשיטה דומה תושב הוד השרון, כשלאחר שקיבל את פרטי האשראי שלו רכש סיגריות בסכום של למעלה מ – 2,190 שקלים.

עם הגשת כתב האישום, הוגשה גם בקשה להארכת מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים. מנגד, סנגורו, עו"ד יזהר קונפורטי, עתר לשחרורו. השופט ארז מלמד הורה לשלוח אותו לקבלת תסקיר ובנתיים הוא יישאר במעצר עד להחלטה אחרת.

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
אל האינסוף ומעבר לו
גלר. החלום להתפרנס מאימון
"לספורטאי שרוצה להצליח לא משנה מי נותן את ההוראות: גבר או אישה"
"אומרים לא לתחנת הכוח"
כמה יעלה לשמור על חיי עובדי הבניין?
ALL&MORE  חברת גיא ודורון לוי פרויקט
מה המחיר הממוצע של דירה בנווה זמר?
בן חמו. המשפט ממשיך
נהגו של יהודה בן חמו העיד במשפטו
פסטיבל האסיף
מנחם קורצקי , דרבי השרון בסוף הסיבוב
מתי יערך דרבי השרון?