הוד השרון

סניף הדואר במגדיאל נסגר באופן זמני

דואר ישראל בתגובה: "עקב החלפת הסוכנת בסוכנות מגדיאל יינתנו בימים הקרובים שירותי מסירת דואר בלבד לבעלי תאי הדואר במקום, וזאת עד לכניסת סוכן דואר אשר יפעיל את סוכנות הדואר במתכונת מלאה"

זאב שרגא 01/05/2019
סניף הדואר במגדיאל. מחכים למפעיל חדש
צילום: זאב שרגא

שני סניפי הדואר בהוד השרון, הן הסניף המרכזי והן סניף מגדיאל, מוכרים כסניפים עמוסים מאוד המשרתים את תושבי העיר, אולם השבוע הופתעו לקוחות הסניף במגדיאל, כאשר גילו על דלת הסניף מודעה ולפיה הפעילות בסניף הופסקה. על פי ההודעה לא ברור מתי ואם בכלל תחודש הפעילות ואלה המבקשים לקבל את שירותי הדואר ייאלצו לעשות זאת בהגעתם לסניף במרכז הוד השרון, סניף עמוס ממילא.

 "גם אם הם מדובר בחברה פרטית, לא ייתכן שיום בהיר אחד מישהו יחליט שהוא סוגר סניף דואר", אומרת דניאל, תושבת העיר. "קשישים שגרים במגדיאל יצטרכו להגיע עד למרכז, לעמוד שם בתור הארוך ולחזור למגדיאל, ברגל או באוטובוס, זו פשוט טרחה מיותרת עבורם וגם עבורנו, הצעירים יותר, שצריכים להניע את הרכב ולנסוע למרכז העיר בשביל לשלם דו"ח, חשבון כזה או אחר או אפילו רק כדי להמיר מט"ח."

מדואר ישראל נמסר בתגובה: "עקב החלפת הסוכנת בסוכנות מגדיאל יינתנו בימים הקרובים שירותי מסירת דואר בלבד לבעלי תאי הדואר  במקום, וזאת עד לכניסת סוכן דואר אשר יפעיל את סוכנות הדואר במתכונת מלאה. יודגש כי בהוד השרון ניתנים שירותי דואר באמצעות עשר יחידות".

ביום ד' בבוקר כבר נפתח הסניף, אולם רק לצורך קבלת דברי דואר. מי שנזקק לשירותים אחרים ייאלץ כאמור להגיע לסניף במרכז העיר, או בקניון מרגלית השרון, עד להודעה חדשה.

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
גנית לב-ארי
מינוי חדש בעיריית הרצליה
קפטן הפועל באר שבע לשעבר במכללת תקשוב
אליניב ברדה התארח במכללה לתקשוב
סופי גולדהרוש
צעירה לנצח
החלום ושיברו
פתח תקווה , פועלים למען העסקים בעיר
פתח תקווה פועלת למען העסקים
יורה לכל הכיוונים
יורה לכל הכיוונים
הפוליטיקה של רעננה
הפוליטיקה של רעננה
המשטרה הודיעה: תשתית ראייתית נגד ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן