הוד השרון

תושבי הוד השרון זועמים על בנק הפועלים

בנק הפועלים מפסיק את פעילות הקופות בסניף היחיד בהוד השרון , הלקוחות זועמים ומאיימים לעזוב לבנקים מתחרים

02/05/2019
בנק הפועלים. עכשיו גם אין שירות בקופות
צילום: זאב שרגא

השבוע התחוללה סערה בקרב לקוחות בנק הפועלים בהוד השרון, נוכח הודעת הנהלת הבנק, על הפסקת פעילותן של הקופות בסניף היחידי שנותר בעיר. על פי הודעת הבנק, "החל מיום ד' 5.6.19, שירותי הקופה והפקדת המזומנים בסניפנו יינתנו באמצעות המכשירים לשירות עצמי.... במועד זה סניפנו יוסב לסניף ללא שירותי קופה ומזומנים."

 בהמשך מציגה הנהלת הבנק את ערוצי השירות הישירים העומדים לשירות הלקוחות כמו אפליקציות, אתר האינטרנט, מכשירים לשירות עצמי וכן מוקד "פועלים" בטלפון ומציינת כי עומדים לשירות הלקוחות שירותי קופה בסניפי בנק הפועלים בכפר סבא, רעננה ופתח תקווה.

 נציין כי לפני כארבע שנים התחוללה סערה דומה כאשר הודיעה הנהלת הבנק על "איחוד סניפים" תוך סגירתו של סניף בנק הפועלים במגדיאל ומיזוגו עם הסניף המרכזי בהוד השרון, מה שיצר עומסים כבדים בסניף.

 בעקבות ההודעה התעורר דיון ב"פורום אביב למען התושבים" בפייסבוק, בו איימו לקוחות הבנק לעזוב את הסניף.

"לא רק שסגרתם לפני כמה שנים את סניף מגדיאל בהוד השרון וגרמתם לעומס על הסניף שלכם היחידי בהוד השרון, אלא כעת, כדי להרוויח עוד ועוד אתם עומדים לפטר את העובדים בשירותי הקופה ולפגוע באוכלוסייה של עשרות אלפים בהוד השרון, בעיקר קשישים שלא מסתדרים עם האמצעים והמכונות האוטומטיות", כתב אחד הלקוחות. "מכעיס עוד יותר שאתם מציינים שלרשות הלקוחות יעמדו סניפים אחרים עם שירותי קופה, בערים רעננה וכפר סבא, כלומר זקני הוד השרון וסתם כאלו שרוצים לשלם טסט או כל שירות אחר ייאלצו לנסוע לרעננה לבצע זאת?"

מהנהלת בנק הפועלים נמסר בתגובה  "המעבר למתכונת של סניף ללא מזומנים, בוצע כבר בהצלחה בסניפים רבים ומתבצע בעזרת דיילים שמסייעים ללקוחות, הוספת מכשירים לשימוש עצמי וכן הדרכה ללקוחות הסניף."

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
תכירו: מיק"ר- מועדוני ילדים לפנאי
מנציחים את "מר תיירות"
ראשון לציון נערכת לחורף
רב מרכז העיר והמקוואות הרב  בן ציון יעקב קרמר (שמאל)  ואברהם קורזוך מנהל מחלקת המקוואות(ימין)  בבדיקת כשרות בורות הטבילה במקווה החדש
סיור במקווה החדש הנבנה בשכונת קפלן בכ"ס
רואים עתיד – מסע עולמי
צפי לעומסי תנועה בבני ברק אחה"צ (שני)
בשם הממלכה
לקראת צום יום הכיפורים