הוד השרון

שני עוזרים אישיים חדשים בעיריית הוד השרון

מועצת העיר בהוד השרון אישרה את מינויים של שני עוזרים אישיים לסגני ראש העירייה

זאב שרגא 07/05/2019
דיוויד בנאקסס וליאור סיבילה דוידזון
צילום: זאב שרגא

בישיבת המועצה שהתקיימה בשבוע שעבר נרשמה נוכחות דלה לחברי האופוזיציה, נוכח היעדרותם מהישיבה של חברי המועצה יפעת קריב, אביבה גוטרמן וחיים שאבי, אולם כך או כך, רשמה הנהלת העירייה הישג נוסף, עת אושרו פה אחד מינויים של שני עוזרים אישיים לשני סגני ראש העירייה. חברי האופוזיציה שנכחו בישיבה, יגאל שמעון ורפי בן מרדכי, הצביעו בעד המינויים.

 חברי המועצה אישרו כאמור את מינויו של דיוויד בנאקסס לתפקיד עוזר של סגנית וממלאת מקום ראש העירייה, יעל עבוד ברזילי ואת ליאור סיבילה דוידזון, לתפקיד עוזרת של סגן ראש העירייה, מאיר חלוואני. שניהם יכהנו בתפקיד כמשרת אמון, משרה שאינה דורשת מכרז ובשכר של 30%-40% משכר מנכ"ל. המינויים כפופים לאישור משרד הפנים.

 חבר המועצה נדב דואני ביקר את חברת המועצה אביבה גוטרמן שכאמור, לא נכחה בישיבה. האחרונה התייחסה למינויים בישיבת המועצה שעברה והבטיחה כי תתנגד להם ואילו דואני התייחס לנושא: "אם יש לחבר כנסת שלושה עוזרים והיקף העבודה שלו לעומת סגן ראש עיר לא משתווה בכלל, זה אחד הדברים הכי נכונים. יש פה שני סגני ראש עיר שצריכים עזרה".

סגן ראש העירייה לשעבר, יגאל שמעון, יצא להגנתה של גוטרמן: "אביבה גוטרמן כסגנית וגם אני, לא ביקשנו עוזרים כי זו הייתה התפיסה שלנו, אבל ברגע שהסגנים מבקשים עוזרים, אני מכבד את הבקשה."   

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
ובמקום השלישי...
לא שקט במכבי
קטינה הותקפה מינית ברמת השרון
טרגדיה בהרצליה: צעיר התחשמל למוות
טרגדיה בהרצליה: צעיר התחשמל למוות
משה פדלון ראש עיריית הרצליה
ביטול ההחלטה על הפסקה באספקת המים בהרצליה
ונעבור לפרסומות
אישום: מורה ביצע מעשים מגונים בקטינים
חתמו הסכמי עודפים
חתמו הסכמי עודפים