הוד השרון

סבב פיטורין בעיריית הוד השרון

העירייה פועלת לריענון השורות ושינויים צפויים גם בתפקידי מנהלי מחלקות בכירים

זאב שרגא 23/05/2019
נאור שירי. במקום חנוכה
צילום: פרטי

עם חילופי השלטון בעיר ברור היה כי אחת הפעולות הראשונות שתבצע הנהלת העירייה החדשה היא מה שנקרא "רענון השורות" בקרב עובדי העירייה, או במילים אחרות – פיטורים או הסדרי פרישה מרצון. נראה כי בחצי השנה הראשונה לכהונתה למדה הנהלת העירייה את המנגנון לפרטיו ועם כניסתו לתפקיד של מנכ"ל העירייה החדש, רן היילפרן, החל סבב רענון השורות הראשון, במסגרתו צפויים שינויים במערך עובדי העירייה, בהם מנהלי מחלקות שצפויים לסיים את עבודתם.

 לכתבנו נודע כי בין ראשי המחלקות שצפויים לסיים את תפקידם נמצאים מנהל מחלקת הביטחון, מנהלת מחלקת התחבורה, מנהלת מחלקת הדוברות,  מנהלת המחלקה להתנדבות ומשאבי קהילה ומנמ"רית העירייה.

 במקביל עתיד להתמנות  סגן ראש העירייה, נאור שירי, ליו"ר דירקטוריון החברה לקידום החינוך והתרבות בהוד השרון, במקומו של היו"ר היוצא, חבר המועצה עו"ד משה חנוכה.

מעיריית הוד השרון נמסר בתגובה: "אין כוונה להתייחס לגופם של מנהלות ומנהלים מעל דפי העיתון. כמו כן צוין כי תהליך התחדשות והתרעננות נכון לכל גוף ציבורי וכי בחודשים האחרונים ההנהגה העירונית החדשה למדה את הרצוי ואת המצוי, זיהתה את הפערים וכעת פועלת לצמצומם לרווחת הארגון כולו."

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
מה קורה בגן?
"אני אנצח בגדול"
תלמידי אמית כפר בתיה
הישג ברובוטיקה לתלמידי אמי"ת כפר בתיה
מרוץ רונן ה-20 נערך בעכו
מרוץ רונן ה-20 נערך בעכו
עוד אדיר שויגמן ממשרד עורכי הדין אונגר-שויגמן
440 אלף שקלים פיצוי לקשישה שנפלה באוטובוס
פרויקט הפינוי בינוי במתחם אילת. פטור מהיטל השבחה
חברת אאורה זכתה לפטור מתשלום היטלי השבחה
טעם גן עדן
נעצר חשוד בתקיפה על רקע גזעני