הוד השרון

"בית ספר של אהבה"

תיכון טכנולוגי הוד השרון, זוכה פרס החינוך המחוזי והארצי לשנת תשע"ט, המכונה ע"י אגף החינוך "בית ספר של אהבה" פותח את שעריו לתלמידי כיתות י' לשנת הלימודים תש"פ

גרציה 28/05/2019
צילום באדיבות תיכון טכנולוגי נעמת "השרון"

בית הספר, השוכן בלב שכונת מגורים נווה נאמן, פועל מעל 40 שנים ושייך לרשת החינוך נעמת.

תיכון טכנולוגי נעמת "השרון" מוביל את תלמידיו לתעודה משמעותית, תעודות טכנולוגיות מגוונות החל מתעודה טכנולוגית בסיסית, תעודה טכנולוגית המאפשרת לימודי המשך והעיקרית תעודת בגרות מלאה.

בבית הספר תלמידי י'-י"ב,  9 כיתות חינוך,  כאשר בכל כיתה ישנם  מקסימום 20 תלמידים. בהיותנו בית ספר טכנולוגי, החל ממחצית ראשונה של כיתה י' כל אחד מהתלמידים בוחר באחת מהמגמות שבה למעשה הוא מתמחה/מתעניין, תוך למידת תכנים תאורטיים ושימת דגש על היבטים מעשיים:   צילום, תקשורת והפקות, עיצוב מוצר ועיצוב גרפי.  

התלמידים מוגשים לבגרות במקצועות הטכנולוגים וכן במקצועות החובה הנדרשים. במקביל לתהליך הלמידה, מתקיימת בבית הספר תוכנית חינוכית, ייעוצית חברתית המתאימה לכל אחת משכבות הגיל. התוכנית כוללת תוכנית מעורבות חברתית וקהילתית, הכנה לגיוס לצה"ל, גדנ"ע, מסע ישראלי וכן מסע לפולין כך שבמהלך 3 השנים התלמיד רוכש כלים וערך מוסף שאינו נמדד בתהליך הלמידה אלא גם בפרמטרים אחרים חשובים לא פחות בחיים...

בית ספר שלנו מכיל, מקבל ומאפשר לכל ילד למצוא את מקומו במרחב הלימודי והחברתי. הצוות, ובראשו מנהלת בית הספר הגב' נסיה בועז, מאמינים שכל ילד שנכנס בשערי בית הספר ראוי שיקבל הזדמנות וכלים, לחוות תחושת מסוגלות וליהנות מההצלחות שבדרך.
הצוות החינוכי בבית הספר מייצר לתלמידים מרחב לימודי אמפתי, קשוב והוליסטי מבלי לוותר לאף תלמיד ומבלי לוותר על אף אחד מהם ומחוייב להצלחת התלמידים אבל לא פחות מכך לרווחתם הנפשית ולתחושת המסוגלות והשייכות.

על מנת להצליח עם הנוער המיוחד שלנו הצוות כולו מגיע מדי יום לבית הספר כשמטרה אחת עומדת לנגד עיניו והיא שתלמידי בית הספר יקבלו ויוציאו מעצמם את המירב והמיטב שבחינוך ובלמידה.

עוד בהוד השרון
שיעור תורה של הרב שאולוב, הפעילות תימשך?
זאב שרגא 23/05/2019
חן  שבי אביר. כולם יהיו מרוצים
קרן שלהבת 16/05/2019
מיתר שוורץ עם הצוות המקצועי
קרן שלהבת 02/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
נטע אלחימסטר חוגגת במילאנו
נטע אלחימסטר חוגגת עם הוגו בוס
ייפרדו משולחן העירייה
מבלים באושילנד
החנוכייה הכי גדולה
מכוון הכי גבוה
מכוון הכי גבוה
מה זאת אהבה?
מקדימים כריתה לקריסה
נותנים בראש !