הוד השרון

אוטובוס בשבת עד לחוף הים

לראשונה בהוד השרון - פרויקט "שבוס השרון" מתרחב וביום שבת ייצא בפעם הראשונה אוטובוס בשבת, מכפר סבא דרך הוד השרון ועד לחוף פרישמן בתל אביב

זאב שרגא 28/05/2019
הרסגור-הנדין, מזמין את התושבים
צילום: ליאור פילשטיינר

"שבוס השרון", התארגנות משותפת בשרון להפעלת תחבורה בסופי השבוע, יוצא לדרך בנסיעה בשבת הקרובה לחוף פרישמן בתל אביב ולראשונה יעבור לאיסוף נוסעים גם בעיר הוד השרון. 

בדובר באיחוד של מיזמי שבוס בשרון, מיזם 'שבוס כפר סבא', שמקדם סגן ראש עיריית כפר סבא ויו"ר סיעת מרצ בעיר, עילאי הרסגור-הנדין, ושהחל זה מכבר את פעילותו בהפעלת אוטובוס לילה לתל אביב, ופעילותם של שני תושבי השרון: יונתן אלקובי מהוד השרון ועידו רוזנטל מכפר סבא, שמבקשים להרחיב את פעילות המיזם לערי השרון.

 האוטובוס יצא בשעה 10:00 מכפר סבא, יעבור בהוד השרון ומשם יגיע לחוף הים. נסיעה חזרה תצא בשעה 15:00. על מנת להצטרף לנסיעה יש להצטרף לאגודת "שבוס" הארצית בעלות של 20 ₪ ולהירשם מראש. חברי אגודה קיימים יוכלו לעלות על האוטובוס בתשלום של 20 ₪ לנסיעה הלוך חזור.

 "שיתוף פעולה אזורי הוא הדרך הטובה ביותר לפתור בעיות תחבורה," אמר הרסגור הנדין, "יוזמת שבוס השרון היא צעד נוסף, ובהחלט לא האחרון, על מנת לאפשר לתושבי כפר סבא, הוד השרון ושאר ערי השרון חופש תנועה בסופי השבוע. בשבת הקרובה לא נצטרך רכב פרטי או מונית יקרה על מנת להגיע לים. אני מזמין אתכם להצטרף לשבוס בעלות סמלית של 20 ₪ ולנסוע לבלות איתנו".

 יונתן אלקובי אמר כי, "אנחנו מתרגשים לקראת העובדה שזה סוף סוף קורה. נכנסנו לתהליך הזה לפני חודש וחצי וחברנו להתארגנות שהיתה בכפר סבא, והנה כבר האוטובוס הראשון של השרון יוצא לדרך".

 להלן המסלול המלא של "שבוס השרון" ביום שבת, 1.6. יציאה מרחוב  בגין פינת משה סנה בשעה 10:00 בבוקר. בשעה 10:10 איסוף מהתחנה המרכזית בכפר סבא ובשעה 10:15 מקניון ערים. בשעה 10:25 איסוף מסוקולוב פינת נחשון בהוד השרון, 10:30 מכיכר מגדיאל

10:35 מרמתיים פינת הבנים וב - 10:40 איסוף אחרון מרמתיים פינת ז'בוטינסקי ועד לחוף פרישמן בתל אביב. בשעה 15:00 ייצא האוטובוס חזרה אל הוד השרון וכפר סבא.

רישום לנסיעה מתבצע באמצעות הקישור הבא: על מנת להבטיח מקום בנסיעה, יש להצטרף לשבוס לאחר הרישום.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeZMq_ZFb7IVcPHF6iiDWNCU4Gr3D5qprgwCmTny1jjmNcaDg/viewform?ts=5cebd46f

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
קאנטרי הולמס פלייס כפ"ס יוצא לדרך
חינוך וקהילה בכפר סבא
חינוך וקהילה בכפר סבא
הרכב שנפרץ בנמל קיסריה
שני חשודים בפריצה לרכב בחניון בנמל קיסריה
אינדקס העסקים לוקאל
אינדקס העסקים לוקאל
 השרה גילה גמליאל קיימה השבוע ביקור בבית איזי שפירא ברעננה
השרה גילה גמליאל קיימה השבוע ביקור בבית איזי שפירא ברעננה
מסלול אופניים חדש בפארק שרשרת-נחל גרר
מסלול אופניים חדש בפארק שרשרת-נחל גרר
משרד נסיעות  בתא העלים הכנסות בשווי רבע מיליון שקלים
משרד נסיעות בת"א העלים הכנסות בשווי רבע מיליון שקלים
מוקפץ נודלס עם ברוקולי ועוף
מוקפץ נודלס ברוטב חמאת בוטנים