הוד השרון

ממתינים לאוטובוס בשמש הקופחת

גגון תחנת האוטובוס ברחוב גולומב הוסר לאחר שנפגע על ידי רכב גדול. כחודשיים אחרי, לא נמצא פתרון

זאב שרגא 30/05/2019
ממתינים לאוטובוס בשמש הקופחת
צילום: פרטי

תושבים בשכונת גיל עמל המבקשים לעשות שימוש בתחבורה הציבורית, נאלצים לשבת על ספסל רותח בשמש הקופחת, לאחר שגגון שהיה מוצב במקום, הוסר על ידי העירייה. התושבים מספרים כי בעקבות פגיעה של משאית או אוטובוס בגגון התחנה, הפך האחרון למפגע בטיחותי ועל כן הוסר כאמור לפני כחודשיים, אולם למרות פניות חוזרות ונשנות שלהם לעירייה, עדיין לא נמצא פתרון לנושא.

 בין השאר מתעדים התושבים את הנוסעים הממתינים בתחנה, חלקם נצמדים לקיר הסמוך כדי "לגנוב" עוד מעט צל, אחרים מכסים את ראשיהם בצורה מאולתרת והשאר, פשוט יושבים וממתינים בחום הכבד. "זו התחנה היחידה ברחוב שכולו מלא קשישים, הם הנוסעים העיקריים בתחבורה הציבורית למעשה והם אלה שנפגעים," אומרים בוועד השכונה ומציינים כי בתשובה אחרונה שקיבלו נציגי הוועד מלשכת ראש העירייה, נמסר להם כי לא ניתן כלל להתקין תחנה עם גג במקום, נוכח מגבלות תשתית ונגישות, על כן נשקלת העתקת התחנה ממקומה.

 מעיריית הוד השרון נמסר:"עקב תאונה נפגע גגון לא תקני שהוצב בעבר מעל ספסל ציבורי, אשר משמש כתחנת אוטובוס. לאחר בדיקה ראשונית התברר שיש צורך לקיים בדיקות נגישות ובטיחות מקיפות, דרך הטיפול בתחנה כולה תקבע מיד לאחר סיום הבדיקות."

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
הסתיימה עונת הרחצה
הסתיימה עונת הרחצה
צעיר נדקר ברחובות
פרחים בקופסא בירושלים
פרחים בקופסא בירושלים
"אני הסודני הכי מסוכן"
נהג טרקטור נמחץ למוות במהלך עבודתו
יום הכיפורים בבית חולים מאיר:  658 איש הגיעו לקבל טיפול רפואי
יוה"כ ב"מאיר": 658 הגיעו לקבל טיפול רפואי
"סיפרו" את הספרים
תחנת הרכבת הוד השרון סוקולוב שודרגה
שודרגה תחנת הרכבת הוד השרון סוקולוב