הוד השרון

ממתינים לאוטובוס בשמש הקופחת

גגון תחנת האוטובוס ברחוב גולומב הוסר לאחר שנפגע על ידי רכב גדול. כחודשיים אחרי, לא נמצא פתרון

זאב שרגא 30/05/2019
ממתינים לאוטובוס בשמש הקופחת
צילום: פרטי

תושבים בשכונת גיל עמל המבקשים לעשות שימוש בתחבורה הציבורית, נאלצים לשבת על ספסל רותח בשמש הקופחת, לאחר שגגון שהיה מוצב במקום, הוסר על ידי העירייה. התושבים מספרים כי בעקבות פגיעה של משאית או אוטובוס בגגון התחנה, הפך האחרון למפגע בטיחותי ועל כן הוסר כאמור לפני כחודשיים, אולם למרות פניות חוזרות ונשנות שלהם לעירייה, עדיין לא נמצא פתרון לנושא.

 בין השאר מתעדים התושבים את הנוסעים הממתינים בתחנה, חלקם נצמדים לקיר הסמוך כדי "לגנוב" עוד מעט צל, אחרים מכסים את ראשיהם בצורה מאולתרת והשאר, פשוט יושבים וממתינים בחום הכבד. "זו התחנה היחידה ברחוב שכולו מלא קשישים, הם הנוסעים העיקריים בתחבורה הציבורית למעשה והם אלה שנפגעים," אומרים בוועד השכונה ומציינים כי בתשובה אחרונה שקיבלו נציגי הוועד מלשכת ראש העירייה, נמסר להם כי לא ניתן כלל להתקין תחנה עם גג במקום, נוכח מגבלות תשתית ונגישות, על כן נשקלת העתקת התחנה ממקומה.

 מעיריית הוד השרון נמסר:"עקב תאונה נפגע גגון לא תקני שהוצב בעבר מעל ספסל ציבורי, אשר משמש כתחנת אוטובוס. לאחר בדיקה ראשונית התברר שיש צורך לקיים בדיקות נגישות ובטיחות מקיפות, דרך הטיפול בתחנה כולה תקבע מיד לאחר סיום הבדיקות."

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
תנו לקראו בשקט
תנו לקרוא בשקט
מגמת גידול במספר העסקים שנסגרים
אישום: קיזזו חשבוניות פקטיביות במיליוני שקלים
פצוע אנוש מפגיעת אוטובוס
נלחמים על כל ילד
איש העסקים אבי יבין-קלוגר מצטרף לרפי סער
הרשימה הדתית הצטרפה לקואליציה
גבר הורשע ברצח בת זוגו באילת