הוד השרון

גאווה מקומית באליפות העולם לבתי הספר בשחייה

חבר הנבחרת מכפר הנוער מוסינזון בהוד השרון, שחר מסילתי, זכה במדליית כסף במקום ה- 2 במקצה 100 מטר פרפר

זאב שרגא 04/06/2019
חברי המשלחת המשותפת לאליפות העולם
צילום: פרטי

שתי נבחרות אלופות בתי הספר בשחייה לשנת הלימודים תשע"ט ייצגו את מדינת ישראל באליפות העולם לבתי ספר בשחייה, של ההתאחדות העולמית לספורט בתי הספר ה – ISF. האליפות התקיימה בעיר ריו דה ז'ניירו שבברזיל, בהן נבחרת השחייה של כפר הנוער מוסינזון ובית הספר "מור" במכבים רעות- מודיעין.

 באליפות זו התקיים ערב עמים שבמהלכו הציגו 17 המדינות המשתתפות את דוכן מדינתם באפיון "מדוע כדאי לבקר במדינה שלי?!", המשלחת שלנו הציגה את מאפייני האוכל של מדינת ישראל, פרסום מידע לגבי אתרי תיירות ייחודיים ומרכזיים בישראל, חולקו מפות מדינת ישראל וכן הוצג ריקוד עם ישראלי. היה זה ערב  שכולו הפנינג ססגוני ומיוחד. חברי המשלחת, הקפידו במהלך האליפות על הגינות ספורטיבית ושאיפה למצוינות. נורמות אלה באו לידי ביטוי הן במפגשים הספורטיביים והן במפגשים החברתיים.

 במשלחת כפר הנוער מוסינזון לקחו חלק 6 תלמידים: שחר מסילתי, עידו שי, שגיא לביא, שוהם ורנר, אלדד אשל ואורי סיבוני, אליהם נלוו  מנכ"ל כפר הנוער,  ישראל חילו והמורה לחינוך הגופני, מסילתי זכה  במדליית כסף, במקום ה- 2 במקצה 100 מטר פרפר ובסיכום הקבוצתי זכתה הנבחרת במקום ה – 10 מתוך 15 מדינות שהשתתפו בתחרות.

מנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבואב: "אנו רואים בטיפוח המצוינות ערך חינוכי מהמעלה הראשונה ואבן דרך משמעותית בדרך למימוש כישוריהם המופלאים של תלמידנו. מצוינות היא דרך חיים. לא רק בתחומי המדעים, הרוח והחברה אלא גם באומנויות וגם בספורט. השנה יצאנו עם הנחיות חדשות שהעמידו לטובת תלמידי מערכת החינוך, שהם ספורטאים מצטיינים, רשת לימודית תומכת שתאפשר להם להצטיין גם בזירת הלימודים וגם בזירת הספורט התחרותי. אני מברך את תלמידינו, דור העתיד של הספורט הישראלי, על הישגיהם המרשימים – עלו והצליחו!"

עוד בהוד השרון
זוכים בטריאתלון הוד השרון. חוויה ספורטיבית
זאב גולדשמיט 19/06/2019
קבוצת הנערות בכדורעף. הפסד בגמר למכבי תא
זאב גולדשמיט 12/06/2019
נבחרת השחיה של תיכון מוסינזון באליפות העולם בברזיל
זאב גולדשמיט 06/06/2019
נבחרת תלי. אלופת מאמאנט הוד השרון
זאב גולדשמיט 05/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: ביצע עבירות מין בקטין
אופנוען נהרג בתאונה בקריות
בן חמו ביקש לאפשר לו לצאת לחו"ל
פסחקלאי בצפון הנגב
"פסחקלאי" בצפון הנגב
דירה חדשה במחיר נמוך מדירת יד שנייה
אישום: חטפו צעירה ממעונות במכללת בית ברל
העצים בוכים, צועקים הצילו
"העצים בוכים, צועקים הצילו"
"עזרו לנו להגיע לכל קשיש נזקק בעיר"