הוד השרון

הקרנה חגיגית בפארק האגם בהוד"ש

עיריית הוד השרון וארגון אוהדי נבחרת ישראל מזמינים את הציבור להקרנה חגיגית של משחק הכדורגל במוקדמות יורו 2020, בין פולין לישראל בפארק האגם בעיר

זאב שרגא 06/06/2019
מבלים בפארק החדש
צילום: יפעת קירשנבאום ארן

ביום שני (10.6) בשעה 20:00, תערוך עיריית הוד השרון בשיתוף ארגון אוהדי נבחרת ישראל 'Blue Element' הקרנה ראשונה מסוגה של משחק הכדורגל בין נבחרת ישראל לנבחרת פולין, במסגרת מוקדמות יורו 2020.

 מדובר ביוזמה של בן העיר, הפעיל החברתי נתנאל שוכנר, שהקים את ארגון אוהדי הנבחרת ומבקש להפוך את משחקי החוץ שלה, להפנינג משפחות קהילתי שיהפוך מסורת. "החלטנו בארגון לנסות להתחיל מסורת, כך שבמשחקי חוץ של הנבחרת ישודרו המשחקים בארץ, על גבי מסך ענק," אומר שוכנר, "בגלל שגדלתי בהוד השרון, הצעתי את הרעיון לעירייה שאימצו אותו בחום וכך יצא שהוד השרון תהיה העיר הראשונה בה נתחיל בסדרת האירועים האלה."

 "המטרה היא שיגיעו צופים מכל הגילאים, יהיו באירוע מחצלות וכסאות, מתנפחים עם פרסים של הנבחרת לילדים, בירות ליותר מבוגרים ועוד. אנחנו רוצים ליצור קרבה לנבחרת ישראל, ואפילו סוג קטן של אחדות ביננו, במקביל נגייס כספים באירוע, כל פעם לטובת ארגון התנדבותי אחר. המטרה הסופית שהאירוע יתקיים בכל משחק של ישראל בחוץ ושבסוף, יגיעו אלפים. תודה רבה להתאחדות לכדורגל בישראל ולעיריית הוד השרון על העזרה ושיתוף הפעולה בהקמת האירוע."

 האירוע יחל בשעה  20:00עם תחרויות נושאות פרסים ומשחקונים ובשעה 21:30 תחל הקרנת המשחק על גבי מסך ענק. הכניסה חינם.

 

עוד בהוד השרון
זוכים בטריאתלון הוד השרון. חוויה ספורטיבית
זאב גולדשמיט 19/06/2019
קבוצת הנערות בכדורעף. הפסד בגמר למכבי תא
זאב גולדשמיט 12/06/2019
נבחרת השחיה של תיכון מוסינזון באליפות העולם בברזיל
זאב גולדשמיט 06/06/2019
נבחרת תלי. אלופת מאמאנט הוד השרון
זאב גולדשמיט 05/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
חוזרים ללימודים
חג הסיגד בירושלים
"חברים ביער"
גור תמר. מקווה לעונה טובה יותר
עד מתי תחתית?
פריצת דרך בחקר ההשמנה
חשד: גנבה רכוש וכסף מקשישה
 מצמיחים את מנהיגי המחר
מצמיחים את מנהיגי המחר
זה הזמן שלכם להצליח!