הוד השרון

שוב נעצרה בגמר

קבוצת הנערות בכדורעף של מכבי מוסינזון הוד השרון הגיעה בשמונה העונות האחרונות חמש פעמים לגמר, אבל נוצחה בכולם, כולל במפגש האחרון מול מכבי תל אביב. המאמן והמנהל המקצועי מסכמים את העונה שהייתה

זאב גולדשמיט 12/06/2019
קבוצת הנערות בכדורעף. הפסד בגמר למכבי ת
צילום באדיבות המועדון

קבוצת הנערות של מכבי מוסינזון הוד השרון קיוותה לחגוג אליפות, אבל זה הסתיים באכזבה כשהפסידה במשחק הגמר למכבי ת"א 3:0 (25:17, 25:19, 25:22) בהיכל רוממה בחיפה.                                     

הוד השרון, בהדרכת המאמן עידו קמינצקי, סיימה את העונה הרגילה במקום השני, במרחק שתי נקודות ממכבי ת"א, שסיימה במקום הראשון. בדרך לגמר היא ניצחה את אלופת העונה שעברה, מכבי חדרה, עם ניצחון כפול (0:3 ו-1:3) ובחצי הגמר הדיחה את הפועל כפר סבא כשחזרה מפיגור 3:2 במשחק הראשון וניצחה בגומלין 1:3. זו פעם חמישית בשמונה העונות האחרונות שנערות מכבי הוד השרון מגיעות לגמר הפלייאוף, אבל בכל הגמרים היא הפסידה.                       

עידו קמינצקי סיכם השבוע: "הגענו לגמר לאחר שסיימנו את העונה הסדירה במקום השני. הפסדנו ליריבה חזקה, מכבי ת"א, שסיימה במקום הראשון. באנו לגמר עם הרבה ציפיות ובמוטיבציה גבוהה. לצערי לא הצלחנו להביא לידי ביטוי את היכולות שלנו. נפלנו בעיקר בקבלה ולא הצלחנו לייצר כדורעף ברמה מספיק טובה. נלמד מזה להמשך".

מהן הציפיות לעונה הבאה?

"יש אצלנו בנות מוכשרות ומקסימות עם הרבה רצון ומחויבות, עשו דרך יפה העונה. עצם הגעה למעמד הגמר זה לא מובן מאליו. יחד עם זאת יצאנו מאוכזבים בעיקר משום שהמשחק היה חד צדדי. נקווה להגיע בשנה הבאה מוכנים יותר. נמשיך לעבוד בקשה במטרה להתמודד שוב בעונה הבאה".

המנהל המקצועי של הוד השרון, אסף מעיין:  "לצערי הבנות לא הופיע במיטבן למשחק הגמר. במפגשים הקודמים בין הקבוצות המשחקים היו צמודים יותר. המשחק לא התעלה לרמה גבוהה כיאה לגמר, ואנחנו מקווים שבשנה הבאה נגיע לגמר ונפגין יכולת משכנעת יותר".

אסף, איך אתה מסכם את העונה?

"סיימנו עונה מוצלחת, כאשר קבוצת הנערות סיימה במקום הראשון בליגה הארצית לנשים בוגרות, והעפילה לליגה הלאומית, ובמקביל הגיעה לגמר הפלייאוף לנערות. קבוצה נוספת שלנו שרדה עונה שניה בליגת העל. הגענו גם לגמר הארצי לכיתות ט' תלמידות, והפסדנו רק בגמר לרעננה. הפסדנו גם בגמר ליגת התיכוניים. אז נכון, פספסנו בשני גמרים, אבל בסך הכל אפשר לסכם את העונה כמוצלחת. הבסיס של כל המסגרות הן תלמידות מכיתה י', שעשו העונה קפיצה מטורפת, ויש לנו בסיס רחב ולאן לשאוף ולהתקדם".

עוד בהוד השרון
נבחרת השחיה של תיכון מוסינזון באליפות העולם בברזיל
זאב גולדשמיט 06/06/2019
נבחרת תלי. אלופת מאמאנט הוד השרון
זאב גולדשמיט 05/06/2019
עזרא חלף. לחזור לשפיות כלכלית
זאב גולדשמיט 30/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
שני הרוגים בתאונה סמוך למחלף חורשים
מסלול אופניים חדש בפארק שרשרת-נחל גרר
מסלול אופניים חדש בפארק שרשרת-נחל גרר
מגנים על השטחים החקלאיים
אזור תעשייה ובילויים עתיק נחשף בגדרה
אזור תעשייה ובילויים עתיק נחשף בגדרה
סופגניות במילוי וניל
פועל נקבר למוות בהריסות מפעל באזור ירושלים
החברה להגנת הטבע: סיורים ללא תשלום בפארק השרון הפורח
ערן סיב, יור התאחדות קבלני השיפוצים
עונת השיפוצים בפתח