הוד השרון

בהוד השרון דואגים לחופשת קיץ בטוחה ומהנה

סיורי לילה מתוגברים, נוכחות שיטור רגלי, סיורים משולבים, הצבת מאבטחים בפארקים ובגינות הציבוריות ושורה ארוכה של פעולות יזומות- עיריית הוד השרון נערכת בימים אלו להפעלתה של תוכנית הבטיחות והביטחון המתוגברת לקראת תחילתה של חופשת הקיץ

כתב לוקאל 19/06/2019
תוכנית הבטיחות והביטחון המתוגברת
צילום באדיבות דוברות עיריית הוד השרון

בימים אלו נערכת עיריית הוד השרון על מגוון האגפים והמחלקות לתחילתה של חופשת הקיץ. לצד מגוון האירועים המתקיימים במהלך ימי החופשה לילדים, משפחות ולבני הנוער של העיר, מבצעת העירייה, מחלקת הביטחון, שורה של פעילויות על מנת להבטיח לצעירי העיר ולכלל התושבים חופשה מהנה, בטוחה ובטיחותית.

במסגרת ההערכות העירונית מקיים בימים אלו מנהל מחלקת הביטחון, נעם בן יהודה מפגשים עם תלמידי התיכונים במסגרתם מציג בפני התלמידים את מגוון ההנחיות הנדרשות לימי החופשה. כמו כן, בימים אלו מפיקה היחידה העירונית למניעת אלימות, סמים ואלכוהול מגוון הנחיות בטיחות ומידע לקראת החופשה אותם ניתן למצוא באתר העירייה והם כוללים הנחיות ומידע להורים ולבני ובנות הנוער בנושאים דוגמת: הערכות לקיץ, בריונות ברשת, אלכוהול, סמים ועוד כמו גם מספרי החרום בעירייה ומחוצה לה.

על מנת לוודא כי חופשת הקיץ מתקיימת כסדרה, ממשיכה מחלקת הביטחון בפעילות למניעת עבירות איכות חיים ובהן אכיפה ברחבי העיר כנגד רעש, צריכת אלכוהול ,וונדליזם ועוד.

לצורך יעילות הפעילות משולבים פקחים עירוניים ממחלקת הפיקוח העירוני בסיורי הלילה יחד עם הסיירים העירוניים , כמו  גם ניידת משולבת עם סייר ושוטר. הללו מתווספים לפעילות סיורי השיטור הרגלי המתקיימים ברחבי העיר. הסיירים מבצעים סיורים יזומים בפארקים העירוניים ובמרחבים הציבוריים ויחד עם הפקחים אוכפים את עבירות איכות החיים בהם הם נתקלים. מתכונת עבודה זו, המתווספת לתגבור האבטחה בפארקים על ידי שומרים במהלך הקיץ, לפעילות המצלמות העירוניות ולסיורי הביטחון והבטיחות של מתנדבי העיר, תימשך עד סוף חופשת הקיץ על מנת להבטיח את ולשמור על איכות החיים של תושבי העיר ולשמור על בני ובנות הנוער בלילות.

לדברי סגן רה"ע ומחזיק תיק הביטחון, נאור שירי: "בימים אלו צוות הביטחון העירוני פועל באמצעות הסברה מקיפה בקרב תלמידי העיר על מנת לחדד את נהלי והנחיות הביטחון והבטיחות לקראת היציאה לחופשת הקיץ. בשיתוף המשטרה וכלל הגורמים הרלוונטיים אנו נערכים לימי הקיץ על מנת שתושבי ותושבות העיר יוכלו ליהנות מחופשה בטוחה תוך הבטחת השמירה על איכות החיים וביטחונם של בני ובנות הנוער המבלים. זו ההזדמנות להודות לכל העוסקים במלאכה ולשותפינו במשטרת ישראל ובנקודת השיטור העירונית להשגת ייעד חשוב זה"

עוד במסגרת ההערכות העירונית המקיפה לחופשת הקיץ, יופעלו גם השנה בשיתוף חברת מטרופולין קווי אוטובוס בשעות הלילה ולחוף הים בהרצליה: 231 - קו לילה מכפר סבא לתל אביב דרך הוד השרון וחזרה בימים א'-ה' ובמוצאי שבת. 232 – קו לחוף הים בהרצלייה וחזרה בין התאריכים 1.7-31.8 בימי א'- ו', 249-  קו ישיר מהוד השרון לתל-אביב, 30- קו מיוחד לגולשים בין הוד השרון למרינה בהרצלייה דרך רעננה וחזרה בימים א'-ה'.


עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
אחד השלטים שתושב נווה זמר מאיים לתלות
ברוידא הורה על בדיקת גובה הארנונה בשכונת "נווה זמר" ברעננה
בנימה אישית
בנימה אישית
שפת רחוב בסימן עצי הפיקוס
שפת רחוב בסימן עצי הפיקוס
בת 17 נפצעה אנוש בתאונה בעפולה
בת 17 נפצעה אנוש בתאונה
הריסת מבנים ברחוב ארלוזורוב ברעננה
הריסת מבנים ברחוב ארלוזורוב ברעננה
נועה רף. העתיד נמצא בטכנולוגיה
מעלה את הרף
הקשר בין הבחירות לרשויות להתחדשות העירונית
הקשר בין הבחירות לרשויות להתחדשות העירונית
מורן רודיטי. כבר הבטיח מקום באליפות העולם
הסבב האירופי במים פתוחים מגיע לאילת