הוד השרון

מוזיקה ללב היא חודרת

בשלישי 25.6 יתקיים בבית האמנויות קונצרט, במהלכו יעלו לבמה ילדים, בינהם ילדים עם מוגבלויות, שיוכלו להתנסות בכלים השונים

קרן שלהבת 20/06/2019
התזמורת העירונית של הוד השרון
צילום: קרן שלהבת

הורים לילדים עם צרכים מיוחדים מזמינים את הקהילה להשתתף בקונצרט חגיגי שיערך ב-25.6 בשעה 17:30 בבית האומנויות דרך כפר הדר.

"אנחנו קוראים להורים וילדים להגיע לנגן איתנו יחד עם התזמורת העירונית בקונצרט חגיגי 'הבא נבנה תזמורת'", אומרת מירי דנקנר גרף, יו"ר מנהיגות הורים לילדים עם צרכים מיוחדים.

מירי דנקנר גרף, אמו של יואב בן ה-14, שסובל מאוטיזם עושה הכל על מנת להיטיב את חייו וחי חבריו. לאחרונה החלה לפעול בשיתוף הורים נוספים להקמת בית ספר טיפולי כאן, בהוד השרון.

דנקנר: "אנחנו קבוצה מאוד גדולה של הורים שהתאגדו כדי להשיג לילדינו חיים יותר טובים. כנציגת מנהיגות הורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים, המטפלת בנושא פנאי ותרבות, פניתי לירוחם שרובסקי, מנהל הקונסרבטוריון, שפתח בפנינו את הדלת והלב. המטרה שלנו היא ליצור שיתופי פעולה והבאת ילדים ובוגרים ללימודים בקונסרבטוריון. קיימנו פגישה בה העלינו מספר רעיונות לשיתופי הפעולה בינינו. מלבד ההצטרפות ללימוד בקונסרבטוריון, עלתה מחשבה לקיים קונצרטים ומופעי מוסיקה המותאמים לקהילה שלנו".

ירוחם שרובסקי נכנס לתפקיד מנהל הקונסרבטוריון בשנת 2011. כיום המקום מאגד תחתיו את כל הפעילות העירונית בתחומי המוסיקה לילדים מגיל גן חובה ועד לסיום הלימודים. "מבחינתי ומבחינת הצוות כאן כל הילדים שווים. אנחנו דואגים ללמד את הילדים מוזיקה במגוון הכלים, מלמדים אותם לשאוף למצוינות, אך מנגד מלמדים אותם להיות בעלי נתינה והכלה גם כלפי שונים מהם".

כיצד הקונצרט הולך להתנהל?

"פנו אליי ואל מיתר שוורץ, מנכ"ל החברה לקידום וחינוך, שנפתח את שערינו גם לילדים בעלי מוגבלות. הרעיון קסם לנו, ערכנו יום פתוח שלאחריו שילבנו ילדים בפיתוח קול, נגינה על תופים פסנתר ועוד. הקונצרט ימחיש לצופים כיצד נוצרה התזמורת. מי שתלווה אותי תהיה התזמורת העירונית וגם הקהל שיוכל לעלות לבמה ולהתנסות בנגינה על כלים שונים. אנחנו מזמינים את כל תושבי העיר להגיע".

לקניית כרטיסים ניתן להתקשר להילה 054-6380084

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
ילדי הגנים בהרצליה יוצאים לחורשות ולגינות
זבוב על הקיר
עמית יברבאום. הוכיח את עצמו
הכל (לא) נשאר במשפחה
שמות אביביים במיוחד
חושבים לקרוא לבן שלכם אביב? לקראת האביב - 5 שמות אביביים במיוחד
הנס של מיילין
צועדים עם רון בלב
ברוידא ופוזמנטיר התעמתו בישיבת המועצה
יסגרו בשבת?
יסגרו בשבת?