הוד השרון

הוד"ש ממשיכה להפתיע את שוק הנדל"ן

באיזור דרום מערב העיר ממשיכים בתנופת הבנייה

כתב לוקאל 20/06/2019
הוד
צילום הדמייה: viewpoint

בשנים האחרונות שוק הנדל"ן הישראלי שובר שיאים, ולא תמיד לטובת הרוכשים. הביקושים הגוברים לדיור איכותי, הסטנדרטים שעולים כל הזמן ומצוקת הקרקעות במרכז הארץ יוצרים לחץ הולך וגובר על המחירים, ומושכים את השוק לגבהים מסחררים.

עם זאת, מגמת התייקרות והיצע דל יחסית של פרויקטים איכותיים לא מספרים את הסיפור בשלמותו - גם היום ניתן למצוא הזדמנויות מפתיעות בשוק, אפילו באזור עתיר ביקושים כמו המרכז.

על רקע נוף נדל"ני לא מעודד במיוחד, בולטת הוד השרון באיכות חיים גבוהה, סביבה ירוקה ונעימה ותכנון עירוני מוצלח. בתוך הוד השרון, דרום-מערב העיר מסתמן כהבטחה הגדולה ומוקד ההתחדשות האורבנית המוביל. בדיוק שם, בציר החינוך המפורסם ובסמוך למוקדי פנאי ובילוי שוקקים, קורם עור וגידים אחד המתחמים והקורצים של השרון: 11 מגדלים מעוצבים המוקפים נוף פתוח ובתים פרטיים.

"זה איזור שמחכים לו כבר עשרים שנה", אומר היזם שרון מומן, מנכ"ל ובעלי מומן נדל"ן. "האיזור הכי מבוקש באחת הערים החמות בשרון, ואנחנו ראשונים בשטח, זאת אומרת שהלקוחות שלנו ייהנו בזמן הקרוב מהמחירים הנמוכים יחסית של מי שרוכש ראשון במתחם יוקרתי וחדש, שהמחירים בו ילכו ויאמירו".

מיקום המגדל במתחם המתוכנן מאפשר לדייריו ליהנות מגישה נוחה למוקדי בילוי ופנאי, ממוסדות חינוך מעולים במרחק הליכה ומנוף טבעי משגע מהחלונות והמרפסות.

"בשנת בחירות הפעילות במשק מתאפיינת בחוסר וודאות, ויש צפי לעליות מחירים נוספות – זה נובע מחוסר היצע של קרקעות לדירות איכותיות בשכונות מבוקשות במרכז הארץ. מגדל ווסטהוד נבנה סמוך לפארק ארבע עונות, במרחק קצר ממוקדי העניין ובמחירים של השכונה המזרחית. ההצעה שלנו נחשבת לאחת מעסקאות הנדל"ן המשתלמות בשוק".

בווסטהוד, מגדל המגורים החדש והיוקרתי של מומן נדל"ן וגינדי החזקות, נפגשים כמה יתרונות ייחודיים: מיקום שנחשב פריים לוקיישן, שירותים קהילתיים, אפשרויות תרבות ופנאי ורמת הנגישות הגבוהה לכל המיטב שיש לשרון להציע. הרוכשים בתזמון הנוכחי ייהנו מהטבות יוצאות דופן:

תמורת 100,000 שקלים בלבד יוכלו הרוכשים להבטיח לעצמם דירה במגדל, עם אפשרות נרחבת יחסית לבחירה של דירה וקומה. עם תחילת העבודות (בקרוב) ישלימו הרוכשים ל-15% מערך הדירה, והיתרה בתנאים נוחים, גמישים ומשתלמים ללא ריבית.

עד כמה אטרקטיבית ההצעה של היזמים? בשבועיים מאז שהושק הקמפיין נרכשו 22 דירות, וכמה עשרות רוכשים נוספים צפויים להצטרף בשבועות הקרובים. משהו חדש אכן מתחיל בדרום מערב הוד השרון., זה הזמן לזהות אותו ולנצל את ההזדמנות.

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
קבוצת רובו-טויס
תלמידי ראשון לציון אלופי העולם ברובוטיקה
תושב הוד השרון נעצר בחשד לעבירות נשק
אישום: ביצעו מאות הונאות בכרטיסי חיוב
80 דו"חות בלבד ניתנו לרוכבי אופניים חשמליים בהרצליה
חשד: ביצע מעשי ונדליזם וגרם נזק
עדויות לטבח שבוצע בתקופה החשמונאית נחשפו בירושלים
צמת קפרזה
מוחים נגד יוקר המחיה