הוד השרון

הצל שלי ואני

השבוע הגיע עובד עיריית הוד השרון והתקין צליה מעל גינת המשחקים ברחוב יסוד המעלה, אולם באותה ההזדמנות הוריד את הצליה שקיימת בסמוך. העירייה: הצלייה נשלחה לתיקון

קרן שלהבת 26/06/2019
השטח שבו הוסרה הצליה
צילום: קרן שלהבת

במשך חודשיים המתינו תושבי רחובות יסוד המעלה וכינרת שהעירייה תתקין צליה בגינת המשחקים ברחוב יסוד המעלה. השבוע סוף סוף הגיע עובד, התקין את הצליה, אולם באותה ההזדמנות הוריד את הצליה השנייה שהייתה מותקנת בסמוך.

 מדובר בגינה מרכזית שמשרתת מספר רחובות ומגיעים אליה עשרות ילדים הורים ובני נוער. לדברי התושבים, הגינה חשופה לשמש וללא הצליות לא ניתן לשהות בה במרבית שעות היום.

 חבצלת: "בתחילת השבוע הגיע העובד לגינה שלנו שממוקמת ברחוב יסוד המעלה. כשראיתי אותו מתקין את הצליה שמחתי מאוד. כמה דקות לאחר מכן הוא פנה לאזור של המתקנים הסמוכים והתחיל להוריד את הצליה שהותקנה שם מזמן. אני מקווה שבעירייה יבררו מה בדיוק קרה ויתקינו לנו צליה נוספת והפעם בלי להוריד את השנייה".

מעיריית הוד השרון נמסר בתגובה: "במסגרת ההערכות העירונית לחופשת הקיץ ובהתאם לתוכנית העבודה, מושלמת בימים אלו התקנת צליות בגינות הציבוריות ברחבי העיר. במסגרת זו צלייה קרועה מעל למתקני המשחקים בגינה הציבורית שביסוד המעלה, הוחלפה והותקנה השבוע. עד להתקנתה של צלייה זו, לא נשלחה לתיקון צלייה נוספת שנקרעה וממוקמת מעל מתקני הכושר הסמוכים, וכעת לאחר התקנת הצלייה הראשונה, נשלחה לתיקון והתקנתה תושלם בתחילת השבוע".

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
שנת הלימודים נפתחה כסדרה
כלבים פונו מכלבייה באום אל פאחם
קנס בסך 475 שקלים ניתן לתושב מודיעין על הוצאת גזם שחסם את המעבר להולכי רגל והיווה מפגע בטיחותי
מדרכה חסומה
רוכב אופניים נהרג בתאונה
ילד נפגע קלות כתוצאה מטיח שנפל בגן
ארט גלרי -בואו נדבר על מראות..
פועל נפצע ממוט ברזל שנפל עליו
פועל נפצע ממוט ברזל שנפל עליו
מסמכים הושלכו בחצר החברה לקידום החינוך והתרבות
מסמכים הושלכו בחצר 'החברה לקידום החינוך והתרבות'