הוד השרון

חילופי נשיאים בליונס הוד"ש

בת שבע יצחקי הוכתרה לנשיאת המועדון החדשה בטקס במעמד סגן ראש העירייה, מאיר חלוואני

זאב שרגא 02/07/2019
טקס חילפי נשיאים ליונס הוד השרון
צילום: פרטי

בטקס שנערך במעמד סגן ראש עיריית הוד השרון, מאיר חלוואני, נציבת ליונס ישראל ד"ר שושנה ניסים ומנהלת המחלקה להתנדבות ולקשרי קהילה בעיר אוסנת סטוצינר, הוכתרה בת שבע יצחקי כנשיאת מועדון ליונס הוד השרון, המחליפה את עמנואל רז שכיהן בתפקיד בשנה האחרונה.

 טקס חילופי הנשיאים נערך השנה בגינת ביתם של ציפי ודני דגן, חברי המועדון, ונפתח כמקובל בתפילת ה "ליונס" לשלום. לאחריה סיכם הנשיא היוצא, עמנואל רז, את שנת הפעילות שהייתה פורייה, לטובת אוכלוסיות רבות ומגוונות בעיר, החל מילדי גנים להם נעשות בדיקות לאיתור "עין עצלה", דרך סיוע לגני ילדים בחינוך המיוחד ועד לבני גיל הזהב, בדמות סיוע למועדון גמלאיות שכונת גיורא והרצאות שבועיות במרכז האומנויות, לכל גמלאי העיר. עוד ציין רז את הפעילות המהווה את גולת הכותרת של המועדון - הפעלת מרכז להשאלת ציוד רפואי לטובת כל תושבי הוד השרון והסביבה הנדרשים לכך.

 סגן ראש העירייה, מאיר חלוואני, העלה על נס את הפעילות ההתנדבותית של 60 חברי המועדון ואמר: "אנחנו כעירייה עומדים לרשותכם ונעניק לכם את מלוא העזרה כדי לקדם פרויקטים בעיר". נציבת ליונס ישראל, ד"ר שושנה ניסים, ניהלה את טקס העברת הנשיאות, על פי הכללים הנהוגים בטקס זה במועדוני ליונס בארץ ובעולם - בו מועברת המקבת, המסמלת את הסמכות הניתנת לנשיא הנכנס, להנהיג את המועדון ולקבלה מידי הנשיא היוצא.

 הנשיאה הנכנסת, בת שבע יצחקי, נמנית על חברי המועדון הוותיקים ביותר, שהקימו אותו לפני כ - 30 שנה, עת החליטו שברצונם לתת יד ולתרום למען הקהילה בכלל, ובהוד השרון בפרט. על מנת למסד את הפעילות, החליטו החברים להתאגד תחת "מטריית" ארגון המתנדבים הגדול ביותר בעולם, הוא ארגון הליונס הבינלאומי, המאגד בתוכו למעלה ממיליון חברים ברחבי העולם כולו. יצחקי ציינה כי מועדון הליונס הוא מועדון המתנדבים הגדול בעיר, הודתה לחברי המועדון על האמון שנתנו בה והבטיחה לעשות כל אשר לעיל ידה, להעמיק את הפעילות ההתנדבותית של חברי המועדון, כמו גם את הקשר בין חברי המועדון.

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
בסוכות עולים לי-ם
בסוכות עולים לי-ם
רשת סחבק מגיעה לרעננה ורמהש
רשת "סחבק" מגיעה לרעננה ורמה"ש
בואו להצגה הכפולה
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
משפרים את המכונות
יקי ודמני
ודמני משנה לראש העיר; רייזמן סגן ראש עיר
אמיל פרקש
"זיכרון בסלון" בחיפה
אהרון דינוביץ , עלייה במכירת דירות בפת
קיפאון? לא בפתח תקווה