הוד השרון

אבי קמינסקי צפוי לסיים את תפקידו בעיריית הוד השרון

אבי קמינסקי, סמנכ"ל חינוך תרבות ונוער, רווחה וקהילה, הוזמן לשימוע לפני פיטורים

זאב שרגא 03/07/2019
אבי קמינסקי, צפוי לסיים את תפקידו
צילום: פרטי

אבי קמינסקי, סמנכ"ל חינוך תרבות ונוער, רווחה וקהילה, מונה לתפקידו בעיריית הוד השרון לפני כשלוש שנים, כשהוא מביא עמו ניסיון רב בתחום החינוך, בעל תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית תעשייתית מאוניברסיטת ספרינגפילד בארה"ב ותואר ראשון בחינוך ומדעי המדינה מאוניברסיטת תל-אביב. כמו כן, מכהן קמינסקי מזה כ- 15 שנים כיו"ר איגוד מנהלי אגפי החינוך ברשויות המקומיות.

 לפני כארבעה חודשים חשפנו לראשונה אודות מערכת היחסים העכורה בין קמינסקי ובין הממונה תחתיו, מנהלת אגף החינוך יפה עזרא. קמינסקי הגיש בזמנו תלונה רשמית נגד עזרא וכתב כי, "לצערי הרב ובמשך חודשים ארוכים ומהיום שלמעשה נכנסתי לתפקידי – הגב' יפה עזרא אינה משתפת פעולה עימי. דבר זה בא לידי ביטוי בצורות ובדרכים רבות שפוגעות בתהליכים המתבקשים במערכת החינוך העירונית והמחויבים בה...הגברת עזרא, למרות שהיא כפופה בתפקידה אליי, מרבה לתת ביטוי בפומבי ליחסה זה ולהתנהלות פוגענית, בלתי ראויה למוסד ציבורי בעל נורמות עבודה המקובלות."

 בהמשך לתלונתו של קמינסקי בוצע ניסיון לפשר בין הצדדים. עם זאת, עובדים בעירייה מספרים כי דבר לא השתנה בחודשים שחלפו מאז. "אף אחד לא דפק על השולחן והכריח את יפה לשתף פעולה עם אבי, הקרע ביניהם נותר כשהיה ולמעשה הוא לא היה מעודכן בנושאים שעל סדר היום במערכת החינוך," אומר אחד מעובדי העירייה, "חשוב גם להגיד שהתפקיד שלו למעשה נוצר לראשונה בקדנציה של חי ואבי הראשון שאייש אותו, אבל לפי ההתנהלות של הנהלת העירייה החדשה, אני לא בטוח עד כמה הם חושבים שהתפקיד הכרחי וזה נראה כאילו מראים לו את הדרך החוצה."

 קמינסקי כאמור הוזמן לשימוע לפני פיטורים, שנדחה לעת עתה מבלי שנקבע תאריך חדש. הוא סרב להגיב לדברים ואמר כי, "נושאים מסוג זה לא אמורים להתנהל בעיתונות."

  יפה עזרא מסרה בתגובה כי, "מערכת היחסים ביננו היא מקצועית ותקינה. לפני כרבע שעה הסתיימה פגישת עבודה שבועית שלנו."

מעיריית הוד השרון נמסר בתגובה: "העירייה איננה מנהלת נושאי כ"א מעל גבי העיתון".

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
שלל הגניבות: מוצרי מזון בשווי אלפי שקלים
שלל הגניבות: מוצרי מזון באלפי שקלים
מודיעין- מודל לרישוי עסקים
עבודות תשתית בשכונת נווה זמר
לחץ התושבים נשא פרי
אושר מתן קנסות לפוגעים בחופי הכינרת
חוף מציצים מונגש לעיוורים
חוף מציצים מונגש לעיוורים
160 קייטנות בחופש הגדול
160 קייטנות בחופש הגדול
חשד: נכנס לדירת אישה ותקף אותה
יהלומים הם ידידיה הטובים ביותר של האישה
יהלומים הם ידידיה הטובים ביותר של האישה