הוד השרון

זעזוע במחלקת הנוער של הפועל הוד השרון

אסי דומב, שחקן העבר והמנהל המקצועי בארבע השנים האחרונות, פוטר במפתיע מתפקידו. בעירייה מסבירים את המהלך ועומלים על מציאת מחליף

זאב גולדשמיט 10/07/2019
אסי דומב , פוטר במפתיע
צילום: זאב גולדשמיט

המנהל המקצועי של מחלקת הנוער הפועל הוד השרון, אסי דומב, פוטר במפתיע מתפקידו, ובעירייה בוחנים בימים אלה מינוי מחליף. לדומב (45) קריירה מפוארת כשחקן במועדונים המובילים הפועל ת"א, בית"ר ירושלים, מכבי נתניה. הוא רשם שלוש הופעות בנבחרת ישראל. דומב הצטרף להפועל הוד השרון לפני ארבע שנים במטרה לקדם את המחלקה הצעירה מבחינה מקצועית ולמשוך אליה יותר ילדים. ואכן, קבוצת הנוער העפילה שתי ליגות, מהליגה הרביעית לליגה הלאומית, אבל העונה ירדה ליגה, וגם קבוצת הנערים עשתה התקדמות ועלתה ליגה. הורים לילדים במחלקה הופתעו השבוע כשהתבשרו על עזיבתו של המנהל המקצועי והיו שאמרו ששלחו את ילדיהם לשחק במועדון הרבה בזכות דומב, שנחשב לאיש מקצוע מוערך.                                                                                      

גורם המעורה בנעשה במחלקת הנוער, אמר: "הגיע ראש עירייה חדש ומחזיק תיק ספורט חדש, לגיטימי שהם רוצים לבצע ריענון ולמנות אנשים אחרים. אבל מחלקת נוער לא מתנהלת לפי לוח זמנים של העירייה. מנהל מחלקת נוער צריך למנות עד חודש אפריל, כיוון שהאימונים אמורים להתחיל בעוד שבוע, ויש למנות מאמנים ומנהלים לקבוצות. נכון לעכשיו , איש לא יודע מי יאמן, מי ינהל, ומה התקציב". 

ההודעה בדבר פיטוריו מצאה את דומב בשלב שבו כבר מינה מאמנים לקבוצות הליגה, אבל כעת לא ברור לגבי עתידם. אסי דומב בחר שלא להגיב לידיעה זו. גורם בעירייה סיפר שלא הכל במחלקה התנהל לרוחם, ומותר לעירייה לבצע שינוי.                                                    

סגן ראש העירייה והממונה על הספורט, נאור שירי, מסר בתגובה: "מדובר בהחלטה שהתקבלה ע"י החברה לקידום החינוך והתרבות ובהתאם להחלטה העירונית, שמטרתה לערוך שינויים מקצועיים בקבוצת הכדורגל של הפועל הוד השרון. זאת על מנת לשים במרכז את ספורטאי העיר בכלל ואת שחקני הכדורגל בפרט. אנו מודים לאסי דומב על עשייתו ומאחלים לו הצלחה מרובה בהמשך דרכו".

עוד בהוד השרון
אביעד פלד (באמצע). להיות תמיד מקום ראשון
זאב גולדשמיט 18/07/2019
יניב לוזון. קפץ מהנוער לבוגרים
זאב גולדשמיט 17/07/2019
הילה נקסון. שלא יתערבו בחיי
זאב גולדשמיט 27/06/2019
שחייני הוד השרון. הישגים רבים במשחי המוקדמות
זאב גולדשמיט 26/06/2019
זוכים בטריאתלון הוד השרון. חוויה ספורטיבית
זאב גולדשמיט 19/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אומרים לא לאלימות כלפי נשים
מנחם קורצקי , ממשיך שנה נוספת ברעננה
מנחם קורצקי ימשיך שנה נוספת ברעננה
צבע אדום בשדרות ובעוטף עזה
רקטות נפלו בשטח שדרות
ברכות לזוכה הגדול בבחירות
תאונת דרכים קשה בכביש 2
גבר נהרג לאחר פגיעת רכב בכביש 2
אושר מתן קנסות לפוגעים בחופי הכינרת
ולד תומך בסער
ולד תומך בסער
"מאפלה לאור"