הוד השרון

זעזוע במחלקת הנוער של הפועל הוד השרון

אסי דומב, שחקן העבר והמנהל המקצועי בארבע השנים האחרונות, פוטר במפתיע מתפקידו. בעירייה מסבירים את המהלך ועומלים על מציאת מחליף

זאב גולדשמיט 10/07/2019
אסי דומב , פוטר במפתיע
צילום: זאב גולדשמיט

המנהל המקצועי של מחלקת הנוער הפועל הוד השרון, אסי דומב, פוטר במפתיע מתפקידו, ובעירייה בוחנים בימים אלה מינוי מחליף. לדומב (45) קריירה מפוארת כשחקן במועדונים המובילים הפועל ת"א, בית"ר ירושלים, מכבי נתניה. הוא רשם שלוש הופעות בנבחרת ישראל. דומב הצטרף להפועל הוד השרון לפני ארבע שנים במטרה לקדם את המחלקה הצעירה מבחינה מקצועית ולמשוך אליה יותר ילדים. ואכן, קבוצת הנוער העפילה שתי ליגות, מהליגה הרביעית לליגה הלאומית, אבל העונה ירדה ליגה, וגם קבוצת הנערים עשתה התקדמות ועלתה ליגה. הורים לילדים במחלקה הופתעו השבוע כשהתבשרו על עזיבתו של המנהל המקצועי והיו שאמרו ששלחו את ילדיהם לשחק במועדון הרבה בזכות דומב, שנחשב לאיש מקצוע מוערך.                                                                                      

גורם המעורה בנעשה במחלקת הנוער, אמר: "הגיע ראש עירייה חדש ומחזיק תיק ספורט חדש, לגיטימי שהם רוצים לבצע ריענון ולמנות אנשים אחרים. אבל מחלקת נוער לא מתנהלת לפי לוח זמנים של העירייה. מנהל מחלקת נוער צריך למנות עד חודש אפריל, כיוון שהאימונים אמורים להתחיל בעוד שבוע, ויש למנות מאמנים ומנהלים לקבוצות. נכון לעכשיו , איש לא יודע מי יאמן, מי ינהל, ומה התקציב". 

ההודעה בדבר פיטוריו מצאה את דומב בשלב שבו כבר מינה מאמנים לקבוצות הליגה, אבל כעת לא ברור לגבי עתידם. אסי דומב בחר שלא להגיב לידיעה זו. גורם בעירייה סיפר שלא הכל במחלקה התנהל לרוחם, ומותר לעירייה לבצע שינוי.                                                    

סגן ראש העירייה והממונה על הספורט, נאור שירי, מסר בתגובה: "מדובר בהחלטה שהתקבלה ע"י החברה לקידום החינוך והתרבות ובהתאם להחלטה העירונית, שמטרתה לערוך שינויים מקצועיים בקבוצת הכדורגל של הפועל הוד השרון. זאת על מנת לשים במרכז את ספורטאי העיר בכלל ואת שחקני הכדורגל בפרט. אנו מודים לאסי דומב על עשייתו ומאחלים לו הצלחה מרובה בהמשך דרכו".

עוד בהוד השרון
זאב גולדשמיט 18/09/2019
זאב גולדשמיט 12/09/2019
זאב גולדשמיט 05/09/2019
זאב גולדשמיט 04/09/2019
זאב גולדשמיט 29/08/2019
זאב גולדשמיט 28/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
פסטיבל סנט פטרבורג
שמרה על הבית
הוגבר הפיקוח בנושא גיזום ברעננה
צחר רותם. להחזיר את הדרך והחזון למועדון
הכרוז מדבר
תלמידי שכבה ו אילנות. מקום ראשון ארצי
ביה"ס אילנות בהרצליה נלחם בעישון
משמר השכונה רמת השרון יצא לדרך
רמת השרון שומרת על הביטחון
הרוג מפגיעת רכבת בעתלית
ועדה רפואית