הוד השרון

במקום הראשון: תיכון רמון הוד השרון

תיכון רמון בהוד השרון ממשיך לצעוד בצמרת הארצית בזכאות לבגרות עם נתון מדהים של 100% זכאות בשנת 2018 בתוך כך, זו השנה השנייה ברציפות בה תלמידה מבית הספר מדורגת במקום ה-1 בארץ בממוצע תעודת הבגרות

כתב לוקאל 17/07/2019
תיכון רמון הוד השרון
צילום: פרטי

ביום ראשון השבוע פרסם משרד החינוך את תמונת המצב הארצית בתחום הזכאות לבגרות. תיכון ע"ש אילן רמון בהוד השרון, בניהולה של חנה דלמדיגו דורג ברשימת התיכונים המצטיינים בישראל עם הישג מדהים של 100% זכאות לבגרות בשנת 2018 וזאת בין היתר אל מול אחוז זכאות ארצי העומד על 70% בלבד.

עוד דורג השנה תיכון רמון גם ברשימת התיכונים המובילים בישראל באחוז הזכאות לבגרות 5 יחידות באנגלית עם 88% זכאות

הישגים אלו מציבים את תיכון רמון המקומי ברשימת התיכונים הטובים בישראל, רשימה ובה 50 בתי הספר התיכוניים עם אחוז זכאות לבגרות גבוה במיוחד העומד על 100%. מדובר בבתי ספר מכל המגזרים ובהם גם ממלכתי-דתי, ערבי וחרדי, כאשר תיכון רמון הוא בין הבודדים המוגדר כתיכון קולט- כזה שאיננו מתנה רישום וקבלת תלמידים במבחני כניסה אלא פותח שעריו לכל.

לדברי מנהלת בית הספר, חנה דלמדיגו: "מדובר בהישגים מרשימים ומרגשים במיוחד, פרי שיתוף פעולה ועבודה מאומצת של כל השותפים: תלמידים, צוותים חינוכיים, הורים וצוותים עירוניים, אשר פעלו ופועלים כולם יחד על מנת להגיע לרף הגבוה ביותר. אנו בתיכון רואים חשיבות רבה בקידום כל תלמידה ותלמיד, תוך מתן הזדמנות שווה ולכן בית הספר שלנו איננו מתנה את הלימודים בו במבחני כניסה, אלא מקבל בזרועות ולב פתוח כל תלמידה ותלמיד החפצים בכך, עובדה זו הופכת את 100% הזכאות הבית ספרית לבגרות למרגשים אף יותר וזו ההזדמנות להודות לכל העוסקים במלאכה".

לצד ההישג התיכוני רשמה גם בוגרת תיכון רמון,  נעה רף,  הישג אישי ומרשים במיוחד- היא התלמידה עם ממוצע הבגרויות הגבוה ביותר בישראל: 99.94. לימודיה התמקדו במגמות פיזיקה ותכנון ותכנות מערכות ברמה של חמש יחידות לימוד וכן למדה מתמטיקה ואנגלית ברמה של חמש יחידות ובכולן הגיעה לציון מושלםזו השנה השנייה בה התלמידה עם ממוצע הבגרויות הגבוה בישראל מגיעה מתיכון "רמון", כאשר בשנה שעברה הייתה זו  ליאור קציר שרשמה הצטיינות ארצית בממוצע ציוני תעודת הבגרות

לדברי מנהלת תיכון רמון, חנה דלמדיגו: "הישגיה הלימודיים של נעה לצד השקעתה החברתית והערכית מהווה גאווה לעיר כולה ולקהילת בית הספר, כולנו גאים בנעה ומאחלים לה הצלחה רבה בהמשך השירות הצבאי". 

ראש עיריית הוד השרון אמיר כוכבי אמר: "ההישגים הבית ספריים והפרסונאליים של תיכון רמון ותלמידיו/תיו במדדי ההצלבה של משרד החינוך בהחלט מעוררים גאווה ומשקפים את המאמץ וההשקעה של העירייה, התיכון והתלמידות והתלמידים, עם זאת המצוינות הערכית המשתקפת מהצלחותיו של בית הספר בשילוב כיתה שלמה של תלמידים/ות על הרצף האוטיסטי במסלול משלב היא בעיני נקודת האור האמתית במערכת החינוך והמודל לשאוף אליו מבחינה ערכית".

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
פרויקט משכנות נחלים של חברת משהב בפתח תקווה
הסתיימה המכירה בפרויקט משכנות נחלים בפ"ת
רוכב אופניים חשמליים פגע בהולכת רגל
חגיגת טברנה בהרצליה
חגיגת טברנה בהרצליה
פינחס כהנא מצטרף להדר לביא
פינחס כהנא מצטרף להדר לביא
עין עלווה
פרויקט פיתוח ושיקום אקולוגי
אלי כהן בביקור לפני כחודש בעפולה עם ראש העיר אבי אלקבץ וחבר המועצה איתי כהן
מדד הערים הידידותיות ביותר לעסקים
מאות יח"ד במסגרת פינוי-בינוי
ראש מנהל החינוך התפטרה