הוד השרון

אירועי יולי מוסיקלי בפארק האקולוגי הוד השרון

מופעי הקיץ המוזיקאליים לכל המשפחה מתקיימים בימי חמישי בשעה 20:30 בפארק הוד השרון. ביום חמישי הקרוב, 18.7 מוזמנים/ות תושבי/ות העיר בני כל הגילאים למסע בצוללת הצהובה עם להקת אומה גומה- מופע ביטלס לכל המשפחה עם כל הלהיטים המדליקים והצבעוניים של הלהקה ששינתה את פני הרוקנרול לעולמים. הכניסה חופשית

כתב לוקאל 17/07/2019
קיץ מוזיקלי בפארק האחים אסנר
צילום: יוני שפר

ביום חמישי האחרון עם פתיחתם של מופעי 'יולי מוזיקאלי', הגיעו מאות צופים לפארק הוד השרון שם נהנו מהופעתם של האחים אסנר "באים בטוב" והצטרפו בשירה לצליליהם של מיטב הלהיטים הישראליים. ביום חמישי הקרוב מוזמנים תושבות ותושבי העיר למופע השני בסדרה עם להקת אומהגומה.

ביום חמישי הקרוב, 18.7 מוזמנים/ות תושבי/ות העיר בני כל הגילאים למסע בצוללת הצהובה עם להקת אומה גומה- מופע ביטלס לכל המשפחה עם כל הלהיטים המדליקים והצבעוניים של הלהקה ששינתה את פני הרוקנרול לעולמים. הכניסה חופשית

ביום חמישי הבא, 25.7 להקת אומהגומה יחד עם שלוש סולניות מקהילת העבריות מדימונה יהפנטו ויסחפו את הקהל למסיבת קצב וגרוב בלתי נשכחת עם שירי נשמה המהווים את מיטב המוסיקה האמריקאית השחורה לצד שירים אהובים של זמרי נשמה ישראלים.

מגוון המופעים במתחם מתקיימים בישיבה בצוותא על המדשאות וכסאות, באוויר הצח מול נופי הפארק וציוץ בעלי החיים הקיימים ברחבי המקום.

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
הולכת רגל נפגעה מרכב בתל אביב
הולכת רגל נפגעה מרכב בתל אביב
מתנות לפסח
יריד מתנות לפסח שיצרו אנשים עם מוגבלויות
פרופ דניאל הרשקוביץ נציב שירות המדינה
עיריית כפר סבא מצטיינת
"סחטנות לא תרתיע"
הרגעים של רייף
חשד: הירקן העלים 14.5 מיליון שקל
חשד: הירקן העלים 14.5 מיליון שקל
מסע אביב של תנועת הנוער כנפיים של קרמבו
ברכיים כחולות
קולקציית בגדי ים צבעונית
קולקציית בגדי ים צבעונית