הוד השרון

מפגשי הכרויות לפנויים פנויות בהוד השרון

"מפגשים-הוד השרון" היא קבוצה חדשה שהוקמה ביוזמתו של רועי אלון, תושב הוד השרון, שמציעה לפנויים ופנויות מהשרון להתנתק מהצ'אטים ולהגיע למפגשים חיים. אל ייאוש, אהבה כבר בדרך

קרן שלהבת 18/07/2019
רועי אלון, אבי אלון, איתי קישנר וצחי ברכול. להכיר ולבלות על הדרך
צילום: קרן שלהבת

אם נמאס לכם מהיכרויות בטינדר ואם מוסד השדכניות לא מתחבר לדרך החיים שלכם כדאי שתצטרפו לקבוצת הפנויים פניות "מפגשים הוד השרון" ותתחילו להכיר אנשים בגיל שלכם (25-39).

רועי אלון בן 36 מהוד השרון אבי אלון בן 38 מהוד השרון, איתי קישנר בן 35 מכפר סבא וצחי ברכול 41 משוהם, יזמו את הקמתן של הקבוצות פנויים פנויות באזור השרון. ארבעת הרווקים שמאסו מהצ'טים באינטרנט ומתיזוזים אחרי "בחורות לא רציניות" לדבריהם, החליטו לחפש אחר הנפש התאומה שלהם וגם לבלות על הדרך.

'מפגשים- הוד השרון'- החלה את דרכה בשבוע שעבר, אלון מזמין פנויים ופנויות מאזור השרון להצטרף לקבוצה להכיר וגם לבלות וליהנות.

רועי אלון: "קבוצת 'מפגשים-הוד השרון' החלה את דרכה לפני שבוע וכבר הגיעו אליה עשרות בחורים ובחורות. מדובר במפגשים קהילתיים וחברתיים, כשהמטרה שלהם היא להפגיש באנשים בעלי אותו חתך גיל שיכולים ליהנות ביחד וגם למצוא אהבה".

"ניסיתי להכיר בת זוג דרך אתרי הכרויות ולא אהבתי את מה שהולך שם", מספר אלון, שמדגיש כי המיזם הוא ללא מטרות רווח. "המטרה שלי היא למצוא בת זוג רצינית וכן לאפשר לעוד גברים ונשים כמוני למצוא את הזוגיות שלהם".

ספר קצת על עצמך.

"אני מגיל 4 בהוד השרון. אוהב לטייל בחו"ל, לבלות עם חברים. טיפוס רומנטי שיודע להעניק. הייתה לי בת זוג לפני חצי שנה. היו דברים שלא התאימו בינינו. היא הייתה מתעצבנת בקלות וזה לא הלך למרות שחשבנו על חתונה. הייתי בטינדר וזה לא עבד כי זה לא קידם אותי לקראת המטרה שרציתי – להכיר מישהי ובתוך שנה להתחתן ולהביא ילדים לעולם. המחשבה מאחורי הקבוצה הזו שזה יתאים לגילאים ולאזור. זה לא הדבר העיקרי והיחיד. יש פגישות בין כל חברי הקבוצה. יש כאלה שרוצים רק ליהנות, אבל יש כאלה שרוצים להכיר מישהו או מישהו למטרה רצינית".

למה צריך אתכם אם יש אינטרנט?

"הטינדר זה נחמד אבל מאנשים ששמעתי מהם לא יוצרים שם זוגיות. אצלנו זה מפגשים בבאולינג, בקולנוע במסעדות. משקיעים בזה את כל הלב. חשוב לי שאנשים ייהנו ויכירו. בטבע שלי אני מאוד חברותי".

אבי אלון, בן 38, רווק, עובד במחלקת החינוך בעיריית כפר סבא. הקים את קבוצת 'שרונים' אליה מגיעים פנויים פנויות מכל איזור השרון והיא מיועדת לגילאי 30-49. "אנחנו ממש משפחה. עושים למען הקהילה. מחוברים לקבוצת וואטסאפ 'מחוברים לחיים' של עזר מציון מכפר סבא ומתנדבים למען מטרות חברתיות. עוזרים אחד לשני. למשל אם מישהו נתקע עם פנצ'ר רצים לעזור לו. זה אומר שזה לא רק היכרויות אלא גם ערך חברתי. אנחנו יוצאים לבאולינג, לבתי קפה, סרטים וגם לברים".

למה אתה רווק?

"הייתה לי חברה אחרי הצבא, אבל זה לא הסתדר. כל השדכניות נעלמו. באינטרנט זה מאוד מסוכן כי יש מתחזים ואתה לא יודע מי תבוא לפגישה".

 לדבריו, אין בהוד השרון הרבה מקומות בילוי ולכן הקבוצה היא מקום טוב לבילוי. כדי לבלות אנחנו צריכים לנסוע לתל אביב או להרצליה. החלטנו להקים את הקבוצות כדי שתהיה עוד אופציה.

איתי קירשנר, בן 35, מכפר סבא, עובד כמפקח גינון. "אני אוהב לעשות ספורט וללכת לים", הוא אומר. "אני מחפש זוגיות. חשוב לי שהיא תהיה כנה ואמינה. שתהיה לי איתה תקשורת נכונה ושהיא תהיה בחורה טובה. אמא לילדים טובה. היו לי כמה דייטים, אבל זה לא הסתדר מכל מיני סיבות".

מה הדייט הכי מוזר שהיה לך?

"יצאתי פעם עם מישהי מרמת גן. קניתי לה בקבוק יין. היא שתתה את כל הבקבוק במהלך הפגישה ולא נתנה לי לשתות כלום. מה שיצא מהפגישה הזו זה בקבוק ריק".

לקבוצה יש רס"ר משמעת שקוראים לו צחי ברכול, בן 41 משוהם. הוא דואג לנזוף בכאלה שמטרידים בחורות בקבוצה. "יש אנשים שמגזימים וחופרים בפרטי, בעיקר לבנות. פעם פעמיים נוזפים ופעם שלישית מסירים מהקבוצה".

סרטון עם ארבעת הרווקים שהקימו את הקבוצה מחכה לכם בדף הפייסבוק "הוד הכפר" להצטרפות לקבוצה ניתן להיכנס בפייסבוק לרועי אלון (מפגשים בהוד השרון).

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
"מקומי ברעננה"
סוכת הפרחים
הבניה החדשה ברעננה משנה את כללי המשחק
הנס של מיילין
 צבעים מעושנים ועמוקים
מה הצבע השולט ב - 2019 ?
הרוג ושני פצועים בתאונת דרכים בכביש 90
כנס מפלגת כולנו בהרצליה
מעל 300 איש הגיעו השבוע לכנס מפלגת כולנו בהרצליה
אושרה למתן תוקף תוכנית שער העיר בבת ים