הוד השרון

בהוד השרון נפרדים מהמדחנים

בימים אלו נערכת עיריית הוד השרון להסרתם של מתקני המדחנים המוצבים ברחבי העיר. החל מיום חמישי 1.8.2019 יתאפשר התשלום עבור חניה בכחול לבן באמצעות פנגו, סלופארק וכרטיס איזיפארק

כתב לוקאל 24/07/2019
בהוד השרון נפרדים מהמדחנים
צילום באדיבות דוברות עיריית הוד השרון

מבדיקה שנערכה על ידי הצוות המקצועי בתקופה האחרונה עולה כי לצד היותם גורם מפריע החוסם מדרכות, אין הצדקה כלכלית להמשך הפעלתם של מדחני העיר ולפיכך התקבלה ההחלטה להסירם. התשלום עבור החניה בכחול לבן כאמור ברחבי העיר יתאפשר החל מיום

חמישי 1.8.2019 באמצעים דיגיטליים דוגמת פנגו, סלופארק ובאמצעות כרטיס איזיפארק והצבתו על חלון הרכב בצד הפונה למדרכה.

מתקני המדחנים, אותם מתקני רחבי היקף אשר הפכו לחלק בלתי נפרד ממדרכות העיר, יוסרו בתקופה הקרובה כחלק מהמדיניות העירונית להשבת המרחב הציבורי לתושבים, אשר נועדה ליצירתו של מרחב ידידותי ובטיחותי להולכי הרגל ולמתניידים על מדרכות העיר.

ההחלטה על הסרתם של המדחנים המהווים גורם מפריע לחופש התנועה והניידות, התקבלה לאחר בדיקות שערך הצוות המקצועי בעירייה באופן מצטבר תוך למידת מידת השימושיות של הציבור באמצעי תשלום זה עבור דמי החניה. עם השלמת הבדיקות התגלה כי המדחנים מהווים טורח תחזוקתי ועלותם השוטפת לעירייה גבוהה בהרבה מתועלתם, זאת כאמור לצד העובדה שהם פוגעים משמעותית בחזות העיר ובחופש התנועה על מדרכות העיר.

לאור הסרת המדחנים יתאפשר התשלום עבור חניה בכחול לבן הן באמצעים הדיגיטליים פנגו וסלופארק, באמצעות אפליקציה או באמצעות חיוג טלפוני: פנגו *4500 וסלופארק *9070 והן באמצעות רכישת כרטיס איזיפארק והצגתו לאחר הפעלה על גבי חלון הרכב, בצד הפונה למדרכה. לנוחיות החונים, שילוט הסברה יוצב גם על גבי מדחני העיר עד להסרתם הסופית.

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
שכונת פארק הנחל בבאר שבע
ביקושים ערים לשכונת פארק הנחל בבאר שבע
אלופי טריאתלון הילדים בכפר סבא
שלב השאלה הזהה
תאונת דרכים קשה בתל אביב
בת 80 נהרגה כתוצאה מפגיעת משאית בתל אביב
גיא קלנר. מונה לסגן ראש עירייה בתואר
גיא קלנר מונה לסגן ראש עיריית רמה"ש בתואר
באילו מקרים כדאי לערוך הסכם ממון?
הצגה מקורית חדשה של תיאטרון הנגב
רוכב אופניים חשמליים נפצע בינוני בנתניה