הוד השרון

ממשיכים לעזור לאורין

השבוע התקיים ערב ההתרמה למען אורין פנסו שהחלימה ממחלת הסרטן ורוצה להפוך לאם באמצעות פונדקאית

קרן שלהבת 01/08/2019
ממשיכים לעזור לאורין
צילום: קרן שלהבת

ביום שלישי האחרון התקיים ערב התרמה עבור אורין פנסו שמגייסת בימים אלו תרומות כדי לעבור הליך פונדקאות. אורין, שחלתה בסרטן, אינה יכולה להביא לעולם ילדים ומבקשת את עזרת הציבור כדי שתוכל להפוך לאם. ערב התרמה התקיים בביתה של מעיין צדוק, פעילה חברתית בהוד השרון. במהלך הערב נמכרו מוצרי טיפוח אותם יוצרת אורין והיא סיפרה את סיפורה האמיץ והמרגש.

מעיין צדוק: "הצלחנו לאסוף מעט תרומות היות ורוב האנשים שהיו אמורים להגיע נמצאים בחופשה. המטרה היא לאסוף כמה שיותר תרומות ולמכור את מוצרייה של אורין כדי שהיא תוכל להגשים את חלומה להפוך לאם".

בשבוע שעבר פרסמנו את סיפורה של אורין שהסרטן תקף אותה 3 שלוש פעמים והיא לא ויתרה. בן הזוג שלה נטש אותה בזמן המחלה והיא עדיין לא ויתרה על הרצון להיות נאהבת, רק עברה לצד של אהבת נשים. בדרך היא גילתה את נפלאות הקנביס, וכיום – כשהיא בריאה לחלוטין היא מסתערת על החלום הכי חזק שלה: להיות אמא. כאן אתם נכנסים לתמונה. אורין זקוקה ל-300 אלף שקל כדי לממן הליך של פונדקאות. ב-18.8 יערך ערב נוסף בקאנטרי קלאב אורנית. את הערב ינחה רועי קורנבלום, תופיע הזמרת ריקי בן ארי ועוד זמרים נוספים. ליצירת קשר ניתן להתקשר לטל 050-4288886

למעוניינים לסייע לאורין ניתן להיכנס לאתר 'מגייסים'-עוזרים ואורין להיות אמא.

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
סיירת ההורים חוזרת לצפת
שבע שנות מאסר לנאשם בעבירות רכוש
השירות הווטרינרי מתגבר אכיפה
ההייטק של הוראת המתמטיקה
כאן שביתה
כאן שביתה
 השואה של סבתא
השואה של סבתא
שיהיה לכם יום כתום
השחקנית ליליאו ברטו
בית ספר כצנלסון כפר סבא מנגיש את חנוך לוין לדור האייפד והאייפון