הוד השרון

נערכים לפתיחת שנת הלימודים בגני הילדים

ביום שני הקרוב 12.8 בשעה 20:30 מוזמנים/ות הורי הוד השרון לערב היכרות עם המערכת החינוכית לגיל הרך בעיר. בתוך כך, פועלת בימים אלו העירייה לתגבור הפיקוח על מסגרות החינוך הפרטיות

כתב לוקאל 07/08/2019
נערכים לפתיחת שנת הלימודים בגני הילדים
צילום אילוסטרציה iclip art

לאחר שערכה עיריית הוד השרון מפגש ראשון להורים ובמסגרתו הוזמנו להיכרות וחשיפה עם גני הילדים העירוניים והמעטפת החינוכית המצפה לילדים ולילדות בשנת הלימודים הקרובה. מוזמנים/ות הורים אשר טרם נחשפו לתכנים, לקחת חלק במפגש נוסף בתחום זה.

המפגש נועד להורים שילדם/תם בגילאי ה-3 אמור/ה להצטרף בשנה הקרובה למערכת החינוך העירונית. בתכנית המפגש: ברכות, הצגת מערך החינוך העירוני לגיל הרך, הרצאה מאת השירות הפסיכולוגי העירוני בנושא: מעברים ולאחר מכן יתקיים פאנל פתוח של שאלות ותשובות בהשתתפות נציגי מערכת החינוך. המפגש יתקיים ביום שני 12.8.19 בשעה 20:30 במרכז האומנויות הרב תחומי.

בתוך כך ובצל הדרישה הארצית לתגבור הפיקוח על מסגרות החינוך לגיל הרך נערכת בימים אלו עיריית הוד השרון, על פי הנחיית ראש העיר, להפעלת מערך פיקוח עירוני על גנים פרטיים, מעונות ומשפחתונים הכולל גם קורס עזרה ראשונה למפעילי המסגרות הפרטיות.

בהתאם לחוק הפיקוח על המעונות החל מיום 1.9.19 תידרש כל מסגרת חינוכית בקבלת אישור הפעלה ראשוני, מדובר על כל מסגרת חינוכית מגילאי לידה עד 3, המונה למעלה מ-7 ילדים אשר תחויב בהגשת בקשה לקבלת אישור ראשוני להפעלת מסגרת חינוכית. ע"פ הוראות החוק, לקבלת אישור ראשוני יש לעמוד ב-3 דרישות: אישור היעדר עבר פלילי של כל עובדי המסגר, השתתפות בקורס עזרה ראשונה והחייאה לכל עובדי המסגרת והצהרת מנהל המסגרת כי המבנה מתאים לשהות ילדים. עיריית הוד השרון רואה חשיבות רבה בקידום הפיקוח על המסגרות החינוכיות לגיל הרך, ולכן תעמיד לרשות מנהלי המסגרות והעובדים, גם בגנים הפרטיים כנס מידע והסברה על היערכות לתחולת חוק הפיקוח הכנס יתקיים ביום שלישי 13.8 בשעה 19:30 במרכז האומנויות הרב תחומי, כמו כן תפעיל העירייה קורסי עזרה ראשונה, המחויבים בחוק, לרשות מפעילי ועובדי מסגרות החינוך הפרטיות לגיל הרך ולקהל הרחב בעלות העומדת על 35 ₪ בלבד.

רישום ופרטים נוספים אודות ערב ההיכרות להורים וכנס ההערכות למפעילי המסגרות הפרטיות באתר האינטרנט העירוני:   www.hod-hasharon.muni.il

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
הפארק העירוני לא ייסגר בערב ט' באב
סגן קיילה סוודלו ובני משפחתה
אות הצטיינות לחיילת בודדה מהרצליה
הפרויקט של חברת יורו ישראל בראש העין נמצא בשלבי גמר מתקדמים
המשטרה חוקרת עוקץ אשראי נרחב
נפתח הרישום לחוגים לגמלאים
תופעה מחרידה בשכונת רמת הדר
 נזקי טרור האש בעוטף עזה בתערוכה באום
נזקי טרור האש בתערוכה באו"ם
מאות צפויים להשתתף בטריאתלון בראשון לציון
מאות צפויים להשתתף בטריאתלון בראשון לציון