הוד השרון

דירה נשרפה כליל בהוד השרון

שריפה פרצה בדירה בסמוך לקניון "שרונים". באותה עת היו בדירה ובחצר שלה שלושה צעירים, כשלפתע נשמע פיצוץ מתוך הדירה והאש החלה להתפשט. יחידת הדיור נשרפה כליל ולמעשה מי שהתגורר בה נותר ללא גג וציוד בסיסי. לוחמי האש מנעו התפשטות האש לעסק סמוך. נבדק חשד: האש פרצה כתוצאה מהתפוצצות סוללה של אופניים חשמליים

מיכאל פרוסמושקין 09/08/2019
יחידת הדיור נשרפה לחלוטין (צילום: פרטי)

 יחידת דיור נהרסה כליל בשריפה שפרצה אמש (יום חמישי) בהוד השרון, בסמוך לקניון "שרונים". 

סמוך לשעה 22:15 התקבל דיווח על שריפה גדולה ברחוב הרקון, בכניסה לשכונת נווה נאמן, בהוד השרון. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום צוותי כיבוי רבים מתחנה אזורית השרון, בפיקודו של רב רשף גבי בוקובזה, וכן צוותי מד"א, איחוד הצלה, הסיור העירוני וכוחות משטרה. כוחות ההצלה זיהו במקום להבות ענק לגובה רב שבקעו מיחידת דיור בבית פרטי שגגו עשוי מאסבסט. בדיקה ראשונית העלתה כי צעיר שהה בתוך הדירה בעת פרוץ השריפה הספיק להימלט החוצה ולא נפגע. לוחמי האש פעלו במשך כשעה בכיבוי הלהבות תוך שהם נעזרים בסולם גבהים לצורך כיבוי סופי של הגג על מנת למנוע את התפוררות האסבסט שעלולה היתה לסכן את הסביבה.

לאחר שהושלם כיבוי האש, נחשף היקף הנזק. יחידת הדיור נשרפה לחלוטין על כל תכולתה. על פי העדויות בשטח, ובהתסס על עדותו של הצעיר שמתגורר בדירה, בשעות הערב הוא שהה בתוך הדירה, בעוד ששני חבריו ישבו בחצר של יחידת הדיור. לפתע נשמע פיצוץ בתוך הדירה והאש החלה להתפשט במהירות. 

לדברי הדייר, שלא נפגע, הוא הטעין סוללה של אופניים חשמליים כשלפתע שמע מתוכה רעשים ותוך שניות אירע פיצוץ. הוא הספיק לצאת מהדירה בטרם התפשטות האש. 

הצעיר, שהגיע מאריתריאה לפני מספר שנים והתגורר בשלוש השנים האחרונות ביחידת הדיור הזאת כשלאחרונה הצטרף אליו חבר נוסף, נותר כעת ללא קורת גג. את הלילה הקרוב הוא יעביר בחדר בבית מלון בנתניה, שאותו ארגנה העירייה. יחד עם זאת, במשך כמעט שעה נותר הצעיר להמתין לבדו ברחוב עד שהגיעה מונית שהזמינה עבורו העירייה ואשר הסיעה אותו למקום בו העביר את הלילה. 

שותפו לדירה של הצעיר בחר להעביר את הלילה בבית של מכר או מכרה בפ"ת, לשם הוא הגיע באמצעות אופניים. 

חרף החשד הראשוני כי האש פרצה כתוצאה מסוללה של אופניים חשמליים, הנסיבות המדויקות לפרוץ הדליקה ייבדקו על ידי חוקר דליקות של שירותי הכיבוי. 

עוד בהוד השרון
מיכאל פרוסמושקין 12/12/2019
מיכאל פרוסמושקין 10/12/2019
מיכאל פרוסמושקין 08/12/2019
מיכאל פרוסמושקין 26/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
ישי ריבו , יופיע בקרוב בעכו
מתחם בילוי חדש למוסיקה והופעות חיות יושק בעכו
חתמו הסכמי עודפים
חתמו הסכמי עודפים
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
שחקניות מאמנט מארהב
"שותפות ביחד" בכפר סבא
מומחה כבד עולמי בבילינסון
מומחה כבד עולמי ב"בילינסון"
אופנוען נפצע בתאונה בהוד השרון
מרסלו גל, עבר שני צינתורים
"אנשי המוקד העירוני הצילו את חיי"
המשטרה: חשפנו פרשת התעללות בירושלים
המשטרה: חשפנו פרשת התעללות בירושלים