הוד השרון

עולה על הגל

תחזיקו אצבעות לשחיין גל כהן גרומי, ממועדון השחיה עירוני הוד השרון, שיוצא לאליפות העולם לנוער שתתקיים בבודפשט במטרה להשיג עוד קריטריונים אולימפיים. שחייני המועדון סיימו בשבוע שעבר את עונת האימונים בחמישה ימים מרוכזים של משחי אליפות המדינה לגילאי הנוער והבוגרים

זאב גולדשמיט 14/08/2019
גל כהן גרומי (מימין) ומאמנו. יוצא לאליפות העולם לנוער
צילום: פרטי

השחיין גל כהן גרומי בן ה-17, ממועדון השחייה עירוני הוד השרון, ייצא בשבוע הבא לאליפות העולם לנוער שתתקיים בבודפשט, וינסה להמשיך להשיג את הקריטריונים לאולימפיאדה במספר משחים האישיים. לפני כשבועיים גרומי כבר השיג את הקריטריון שהבטיח את השתתפותו בסגל האולימפי במשחה השליחים ארבע פעמים 200 בסגנון חופשי, כשסיים את המשחה שלו בזמן של 51:36 שניות. זה קרה באליפות העולם לבוגרים שהתקיימה בדרום קוריאה. גרומי לא מוותר והוא יודע שמצפים ממנו ליותר, ולכן הוא מתאמן קשה כדי להשיג גם קריטריון במשחה אישי.

גרומי נחשב לאחד הכישרונות הבולטים בקרב השחיינים הצעירים, ומהווה את דור העתיד של צמרת השחייה הישראלית. ההכנות שלו לאליפות העולם בעיצומן, והוא נמצא בימים אלה עם מאמנו האישי, ניקיטה שקילנקו באימונים אינטנסיביים במכון וינגייט. בשבוע שעבר קיבל ספורטאי מצטיין באליפות ישראל, בהן זכה במדליות כמעט בכל משחה בו השתתף.

השחיינית אוריין גבלן בת ה- 16 סיימה השבוע את השתתפותה באליפות אירופה לנוער במים פתוחים שהתקיימה בצ׳כיה, כשהיא מדורגת במקום ה- 30 באירופה במשחה 7.5 ק״מ מים פתוחים.

שחיני מועדון הוד השרון סיימו בשבוע שעבר את עונת האימונים בחמישה ימים מרוכזים של משחי אליפות המדינה לגילאי הנוער והבוגרים. בשבועיים הקרובים הם ינוחו מעט וינסו להתאושש לקראת עונת האימונים החדשה שצפויה להתחיל בשבוע האחרון של חודש אוגוסט.                                                                                      

להוד השרון יש גם קבוצת טריאטלון. ספורטאי הטריאתלון של מועדון עירוני הוד השרון נמצאים בימים אלה בעיצומן של ההכנות לקראת אליפות המדינה בטריאתלון, שמתוכננת להתקיים בחודש אוקטובר. כשישים ספורטאים ירדו דרומה לניצנה, למחנה אימונים אינטנסיבי שהסתיים השבוע.

עוד בהוד השרון
קרן שלהבת 10/12/2019
זאב גולדשמיט 05/12/2019
זאב גולדשמיט 26/11/2019
זאב גולדשמיט 19/11/2019
זאב גולדשמיט 14/11/2019
זאב גולדשמיט 13/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
חינוך וקהילה בהוד השרון
עובדי עיריית הרצליה בטיול בבאר שבע
עובדי עיריית הרצליה מטיילים בבירת הנגב
אהרון דינוביץ , עלייה במכירת דירות בפת
קיפאון? לא בפתח תקווה
"משבר הדיור האמיתי יהיה עוד 10-20 שנה"
ילדים בדרך
לומדים בפארק
הכלב רמבו שסייע ללכידת המחבל מברקן בבית הנשיא
אירועי חודש הגאווה בכפר סבא
אירועי חודש הגאווה בכפר סבא