הוד השרון

נשיאה חדשה לארגון בני ברית בהוד השרון

הנשיאה החדשה היא ניצה כהן משה, שעבדה בתפקידים בכירים בעירייה, ביניהם מזכירת ראש העיר, מתכוונת לנצל את הקשרים שיצרה על מנת לקדם את הארגון ולצרף כוחות חדשים

קרן שלהבת 21/08/2019
צילום: קרן שלהבת

 ניצה כהן משה,  בת 69, אם לשני ילדים וסבתא לשישה נכדים, מוכרת בהוד השרון כמי שתפקדה במשך שנים כמנהלת סניף הדואר הראשון שנפתח ברחוב הבנים. בתפקידים בכירים בעירייה- כמזכירת ראש העיר ואף כמנהלת מחלקת תלונות הציבור.

"תמיד הייתי בעשייה. הכוח שלי הוא היכולת שלי לתת מענה לכולם", אומרת ניצה שהחלה לעבוד בעירייה בשנת 1998 ופרשה לפני שנה. כיום היא נכנסת לתפקידה החדש בתור נשיאת ארגון בני ברית בעיר.

"פנו אלי כדי שאכנס לניהול של מספר ארגונים ועמותות. החלטתי לבחור ב'בני ברית' כי הארגון מושתת על עקרונות וערכים שאני מאמינה בהם. הארגון מסייע לקשישים, תומך בתרבות ובחינוך, בנתינה. הסניף בהוד השרון 'רדום'. כמעט ולא מתקיימות בו פעילויות וחברים בו בעיקר מבוגרים. אנחנו רוצים לצרף אלינו גם חבר'ה צעירים ובני נוער, וביחד ליצור קבוצה מגובשת כדי לסייע בפרויקטים קהילתיים והתנדבותיים".

מי מתקצב אתכם?

"ארגון בני ברית במקור נקרא 'מסדר' והוקם בוושינגטון. החברים בו נקראים אחים ואחיות. אנחנו מגייסים את הכסף שלנו מהשכרה של המקום לגורמים שונים וכך יכולים לסייע למיזמים בקהילה. לאחרונה סייענו למגמת הרובוטיקה של תיכון הדרים, נכנסתי לתפקיד רק לפני 10 ימים וכבר יצרתי קשר עם מחלקות הרווחה וגורמים שאני מכירה. זה שאני מכירה את כולם ויודעת איך הכל מתנהל בעיר עוזר לי מאוד".

אם כבר מדברים על התנהלות העיר, את מרוצה ממה שקורה כאן?

"ישנם דברים שצריך לשנות, ישנן תוכניות בנייה שלא מותאמות לתשתיות, צריכים להקים פה בריכה עירונית שתשרת את כלל האוכלוסייה וכמובן היכל תרבות. בגדול אני מאוד אוהבת את העיר אני חיה כאן כבר 43 שנים. גידלתי פה ילדים וגם נכדיי גרים כאן".

מה חסר לך?

"נקודת הזנקה של מד"א, משטרה וכן מתחם של בילויים. יש בעיר שטח שלא מנוצל. השטח בין בית הנערה עד לאגם יכול לשמש שבילי אופניים ויכולים לבנות בו מתחם שלם של מסעדות ומקומות בילוי. לגבי נקודת הזנקה מד"א בדקו לאחרונה חלק מהמבנה שלנו ואמרו שהמקום יותר ממתאים להם. כרגע זה מתנהל בינם לבין העירייה".

מה את חושבת על ראש העיר החדש?

"היתרון שלו שהוא צעיר. אני מאמינה שצריך לתת לו יותר מ-100 ימי חסד כדי להוכיח את עצמו".

 לסיום ניצה מזמינה כל מי שמעוניין להשתתף במיזמים ופעילויות קהילתיות לחבור לארגון. להצטרפות ניתן להתקשר לטל: 0505598300

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
שני הרוגים בתאונה מדרום לבאר שבע
שני הרוגים בתאונה מדרום לבאר שבע
נתפס משלוח אלמוגים לא חוקי לבעל חנות בצפון
נתפס משלוח אלמוגים לא חוקי
המדריכים הבאים
המדריכים הבאים
פרויקט אקו הרצליה של חברת א. זיתוני ומשה ויגאל גינדי
בכמה אחוזים עלו הדירות בהרצליה?
תלתלית וזוקו , קניון שבעת הכוכבים
פעילויות השבוע בקניון שבעת הכוכבים
צעדת גבעת המורה מציינת יובל שנים
צעדת גבעת המורה מציינת יובל שנים
מרכז מסחרי חדש בשכונת נווה זמר
צו מנהלי להפסקת העבודות בנווה זמר
שברו את הקוד