הוד השרון

'כנפיים של קרמבו' בקמפיין גיוס המוני

איל קיציס משלב כוחות עם פעילי סניף הוד השרון של 'כנפיים של קרמבו' במטרה לגייס סכום של מיליון שקלים

כתב לוקאל 27/08/2019
אייל קיציס בסניף 'כנפיים של קמבו' , צילום: נעם אופק

פעילי סניף הוד השרון מתנועת הנוער לצעירים עם ובלי צרכים מיוחדים, 'כנפיים של קרמבו, מתגייסים למאמץ התנועתי, בקמפיין גיוס תרומות באמצעות  Jgive, למימון פתיחת סניפים עבור כ- 3000 ילדים עם צרכים מיוחדים קשים ומורכבים שנמצאים ברשימות המתנה כדי להצטרף לפעילות חברתית נגישה ומותאמת. 

דמיינו את עולמכם בלי חברים... האם בכלל אפשרי לדמיין עולם כזה?

עבור 3000 ילדים עם צרכים מיוחדים קשים ומורכבים

זאת המציאות שאליה הם מתעוררים כבר כמה שנים!

במהלך חודשי אוגוסט ספטמבר 2019, 'כנפיים של קרמבו' תנועת הנוער לצעירים עם ובלי צרכים מיוחדים , המפעילה כ- 70 סניפים ברחבי הארץ עם למעלה מ 6000 פעילים, יוצאת בקמפיין גיוס תרומות נרחב.

כבר שנים ש 3000 ילדים "מיוחדים" רוצים לצאת מהבית, כמו כל הילדים בגילם ולהגיע לפעילות חברתית נגישה המותאמת לצרכיהם, יחד עם חברים. כי כל אחד צריך חבר שיהיה שם בשבילו, ברגעי האושר וברגעי המשבר, חבר שיכיל אותו, ידבר אליו בגובה העיניים. חבר בן גילו, שיראה אותו באמת, בלי פחד או רתיעה. חבר שיידע שהוא הרבה מעבר לכיסא הגלגלים שלו או לוח האותיות בו הוא נעזר. חבר שיידע לסמן בשפת הסימנים שהוא מדהים בדיוק כמו שהוא.

טליה הראל בז'רנו, מנכ"לית 'כנפיים של קרמבו': 'למרבה הצער, למעלה משנתיים כ- 3000 ילדים עם צרכים מיוחדים נמצאים ברשימות המתנה לסניף שייפתח בעיר מגוריהם ואין לנו איך לממן אותם. התנועה מבקשת לפתוח סניף בכל עיר בישראל ולציבור יש את הכוח לעזור. אם כל אחד ייכנס לעמוד 'כנפיים של קרמבו' ב Jgive ויתרום 10 ₪ לפחות, נוכל לפתוח ביחד עוד סניפים.

חברת "פרדיסו פילמייקרס" (אריאל פרידן) בשיתוף פרסום מנצ' (יניב מלינרסקי)  והבימאי יורם עבר-הדני, התגייסו בהתנדבות מלאה, להכנת סרטון קצר ומלא הומור, בו מככבים יחדיו פעילי התנועה ואיל קיציס, המלווה  אותה כבר שנים בכל אירועיה.

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
הזמרת אילנית חוגגת 70 בהיכל בעיר
מימין לשמאל- משה סיני מנכל רימון, אודי אנגל יור רימון, הרי ליפשיץ ממיסדי רימון, יהודה עדר נשיא בית הספר, סטיב גרינברג, רוני קורל מנהלת השיווק של בית הספר
"כשהטכנולוגיה פוגשת את המוזיקה"
הרצליה: מקום 4 במדד החופש העירוני
הרצליה: מקום 4 במדד החופש העירוני
פילוח תוצאות הבחירות. נכון ליום ד בשעה 10:30
מי ניצח את הבחירות בהוד השרון?
רחוב הגנים. סלילת כביש חדש
הגיע לשכונה כביש חדש
"תמיד ימצא קומץ שיתנגד לכל פעולה ויוזמה עירונית"
"נדאג שילד בצפת יקבל כמו ילד במרכז"
מרכז היזמות והחדשנות של הטכניון יוצא לדרך