הוד השרון

"זה שוד. איפה הקופות?"

כך אמר צעיר רעול פנים שנכנס לבנק בהוד השרון. כשהבין שמנהל הסניף לחץ על לחצן מצוקה, נמלט מהמקום והסגיר את עצמו בהמשך. בחקירתו הביע חרטה וסיפר כי נקלע לחובות

מיכאל פרוסמושקין 29/08/2019
צילום אילוסטרציה iclip art

צעיר, בן 27, נעצר השבוע בחשד לניסיון שוד של בנק במרכז הוד השרון.

האירוע התרחש ביום שלישי השבוע, סמוך לשעה 11:15, אז נכנס הצעיר לסניף של בנק מזרחי – טפחות בדרך רמתיים בהוד השרון, כשעל ראשו קפוצ'ון ו"חם צוואר" שהסתיר את פניו. הוא פנה אל עובדת הבנק ואמר לה: "זה שוד. איפה הקופות?"  כמו כן, על פי העדויות הוא שם את ידו בבגדיו ודימה אחיזה באקדח.

עובדת הסניף קראה למנהל שלחץ על לחצן מצוקה. החשוד הבחין כך, נבהל ונמלט מהמקום בלי ששדד דבר.

שוטרים וסיירים שהוזעקו למקום ביצעו סריקות על בסיס התיאור שנמסר וצילומי מצלמות אבטחה. אולם, בחלוף כשעתיים - שלוש שעות התקשר החשוד למשטרה, הודיע על מיקומו והסגיר את עצמו. השוטרים הגיעו אליו ועצרו אותו כאשר הוא ממתין להם.

בחקירתו הודה החשוד, תושב עכו, במיוחס לו ואף ביצע שחזור. עוד סיפר לשוטרים כי נקלע לחובות בשל הימורים ותכנן לבצע שוד נוכח מצבו.

המשטרה ביקשה ביום רביעי  השבוע מבית משפט השלום בפ"ת להאריך את מעצרו בחמישה ימים. 

 סנגורו אמר בדיון: "מדובר בתיק עם נסיבות מאוד מיוחדות, יש לנו צעיר נעדר עבר פלילי שהחליט להיכנס לבנק לבקש כסף בלי שהיה מצוייד בכלי תקיפה כלשהו, ולא איים גם לא במילים. רק שאל היכן הקופאיות ובאותו רגע הוא התחרט, הסתובב ויצא מהבנק. כעבור כשעתיים התקשר למשטרה בעקבות אותה חרטה, וביקש שייקחו אותו".

השופט אמיר לוקשינסקי-גל, שבחן את חומרי החקירה ושמע את טיעוני הצדדים, קבע כי קיים חשד סביר ברף הגבוה ביותר כנגד החשוד, אך החליט לשחררו נוכח הנסיבות המיוחדות של המקרה, שבהן החשוד הסגיר את עצמו, המתין לשוטרים ושיתף פעולה באופן מלא בחקירה. לאור כך, השופט החליט על שחרורו למעצר בית עד 2 בספטמבר ובתנאים מגבילים נוספים.

היחידה החוקרת הגישה ערר על שחרורו לבית המשפט המחוזי בלוד. הדיון בערר נקבע לאחר מועד סגירת העיתון.

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
פרויקט ECO הרצליה הירוקה
"הרצליה מבוקשת מאוד למגורים"
פרסום ראשון: עופר בן דור התפטר במפתיע מהמועצה
מרכז הסחר המקוון דואר ישראל
נפתח מרכז מסירה חדש בהוד השרון
נעמי חוזרת
שבוע איכות הסביבה יתקיים עם שלל אירועים מיוחדים לכל המשפחה
שינה באוהלים בחווה האקולוגית וסיור פרפרים
אישום: קיבלה במרמה מאות אלפי ש"ח
שישה גני ילדים חדשים בנווה זמר
שישה גני ילדים חדשים בנווה זמר
קריסטל. נגיש הצעה מסודרת
"אין לנו היכן לבלות"