הוד השרון

אושרה הפחתת הארנונה בהוד השרון

בהתאם להנחיית ראש העירייה, אמיר כוכבי, פנה הצוות המקצועי עוד בחודש פברואר 2019 למשרד הפנים והאוצר בבקשה להפחתת הארנונה האוטומטית, השבוע אושרה בקשת העירייה להפחתה אשר תחול רטרואקטיבית מתחילת השנה. כמו כן, הוגשה בקשת העירייה להפחתה נוספת בשנת 2020

כתב לוקאל 29/08/2019
אמיר כוכבי, צילום: סטודיו שחר תמיר

עם תחילתה של שנת 2019 הודיע משרד הפנים לרשויות המקומיות בישראל כי גם בשנה זו תחול התייקרות אוטומטית של תעריפי הארנונה בשיעור של 0.32%, אך השנה לאור הנחיית ראש העירייה, אמיר כוכבי, פנה הצוות המקצועי בעירייה למשרד הפנים בבקשה לביטול העלייה המוכתבת על ידו.

במהלך ישיבת המועצה שקדמה להגשת הבקשה, הוצגו הנתונים הכספיים העומדים מאחורי עלייה זו אשר מהווה תוספת הכנסה לעירייה הנאמדת בסך של כ-1,000,000 ₪.

ביום שני השבוע התקבל אישור משרדי הפנים והאוצר להפחתת עליה זו אשר תחול כאמור רטרואקטיבית מתחילת השנה ובהתאם יופיע זיכוי בשובר הארנונה הבא.

ראש העירייה אמיר כוכבי אמר: " ארנונה אמורה לשרת את תושבות ותושבי העיר בצורה המיטבית והשקופה ביותר. צו הארנונה שלנו מיושן וביקשנו להכניס בו שינויים רבים שיפחיתו את נטל המס מתושבי העיר. במקביל אנו פועלים לפתח ולקדם את אזורי התעסוקה, בכדי ליצור מקורות הכנסה חלופיים. באישור ההפחתה הביעו למעשה משרד האוצר ומשרד הפנים אמון בתכוניות העבודה שלנו וזה נותן דלק להמשך".

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
עשרות פחים יוצבו בשכונת רמות בבש
עשרות פחים יוצבו בשכונת רמות בב"ש
כ - 244 ק"ג של מוצרי בשר ודגים הושמדו במעלה אדומים
תוך שעות: שתי שריפות בהרצליה
פצוע דקירה באיזור התעשייה צריפין
הפועל הוד השרון
הבלאגן חוזר
הוד השרון בצמרת דירוג הרשויות האיתנות
קואליציה מקיר לקיר
הקדנציה הקרובה תהיה של השקעות בגליל