הוד השרון

"עובדי קניון שרונים תופסים את מקומות החניה שלנו"

כך טוענים תושבי שכונת נווה נאמן, לטענתם, הנהלת הקניון אוסרת על עובדיה, בימים עמוסים, להחנות בקניון ולכן העובדים חונים ברחובות הסמוכים

קרן שלהבת 04/09/2019
תופסים מקומות חניה בשכונת נווה נאמן, צילום: פרטי

"הפכו את השכונה שלנו ממקום כפרי לשכונה רועשת וסואנת", כך אומרת אלה, תושבת שכונת נווה נאמן, שמספרת שלאחרונה אין לתושבי השכונה רגע של שקט. הסיבה לטענתה, הוראה של הנהלת הקניון לעובדיה שלא להחנות בקניון, ולכן נאלצים העובדים להחנות סמוך לבתים בשכונה ותופסים את החנייה של הדיירים.

אלה העלתה פוסט בדף הפייסבוק של השכונה ''קהילת נווה נאמן-השכונה שלנו'' שקורא לתושבים להתעורר.

מהיכן נודע לך על ההוראה של הנהלת הקניון?

"לפני מספר ימים יצאתי מהבית וראיתי שכל השכונה מפוצצת במכוניות חונות. המכוניות עמדו סמוך לבתים שלנו ולא השאירו לאף אחד מהשכנים מקום להחנות שאלתי את שכנתי שבדיוק יצאה מהבית מה פשר העניין. היא סיפרה לי שהעובדים של הקניון סיפרו לה שהם מחנים את הרכבים שלהם כאן כי אסור להם להחנות את הרכבים שלהם בחנייה של הקניון".

ניסיתם לפנות להנהלה?

"אנחנו פונים אליהם כל הזמן, אבל קשה לנו מול גוף כזה גדול. אני מצפה מההנהלה שתהיה אחראית לעובדים שלה ולא תיתן לנו התושבים להתמודד עם מצוקת החנייה שנוצרה".

לפוסט של אלה היו תגובות רבות של תושבי השכונה, בינהן של אחת העובדות בקניון. "אני כמעט וקיבלתי קנס, הנהלת הקניון הוציאה מסר ברור שבמידה ואנחנו רוצים להגיע עם מכונית יש אפשרות להחנות בשכונה".

מהנהלת קניון שרונים נמסר: ״בחודשים עמוסים ההנהלה דואגת לרווחת המבקרים ומבקשת מעובדי המתחם להחנות בחניות ציבוריות שחלקם בשטחים שבבעלות מתחם שרונים וחניות ספקים. הנהלת מתחם שרונים לא הורתה מעולם לעובדיה להחנות בשכונות הסובבות את המתחם, נהפוך הוא, היא מספקת מענה יצירתי כדי שכולם יוכלו ליהנות מחווית הקניה בצורה הטובה ביותר״.

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
גוטמן. ממלא מצברים
הבוגר האחראי
לקבל את השונה
תאונת דרכים בין רכב לאופנוע בכביש 20, סמוך למחלף קקל לכיוון דרום
רוכב אופנוע נפצע קשה בתאונה בנתיבי איילון
שיהיה לך לק כתום
ספיר ניסני הודתה בקשר הסיבתי שהוביל למות אמה
טקס הוקרה לפעילי סביבה
הוקרה לפעילי הסביבה
'מארינה מקסימיליאן והקאמרטה'
סייע בפינוי באמבולנס ופרץ לבית המפונה