הוד השרון

בשישי: בזאר למכירת בגדים למען אם ששכלה את בנה וירדה מנכסיה

כוחותיה של אימא ששכלה את בנה באופן טראגי אינם עומדים לה והיא מבקשת את עזרת הציבור

קרן שלהבת 05/09/2019
הפעילה החברתית עופרה ענקרי. יזמה את האירוע, צילום: פרטי

א', אם שכולה, שבעבר היה לה בית משלה איבדה אותו בשל חובות וכל רכושה נלקח ע"י ההוצאה לפועל. בנה של א' נהרג בתאונת אופנוע לפני מספר שנים, היא התגרשה, נקלעה לחובות ובקושי רב מצליחה לפרנס את שלושת ילדיה הנותרים.

ביום שישי יערך באולם בני ברית בזאר למכירת בגדי ילדים ונשים אשר ימכרו במחיר סמלי. כל ההכנסות יועברו כסיוע לאם. עופרה ענקרי פעילה חברתית שמסייעת לנשים רבות שנקלעו למצוקה היא זו שיזמה את האירוע וקוראת לתושבי העיר להגיע ולתמוך באישה שהצליחה להתאושש מעט ולרכוש דירה קטנה-קורת גג לילדיה.

עופרה: "אני פעילה חברתית שנים ארוכות, אני תומכת ועוזרת לאנשים בכל רחבי המדינה, כולל העיר שלי הוד השרון. חשוב לי מאוד לשמור על כבודם של הנזקקים בשעת מצוקתם הקשה. בשל החובות של א' כונס הנכסים עיקל את תכולת ביתה, כך שהיא וילדיה נותרו חסרי כל. היא הצליחה להשיב את חובותיה ורכשה סוף סוף דירה קטנה. כחברתה, נרתמתי לעזרתה בתקווה לגייס תרומות דרך מכירת בגדים חדשים. ברגע שהבנתי שזה הזמן הכי דחוף לגלגל הצלה, התחלתי לפעול לטובת המצב. אני מבקשת מכולכם לעזור לי בכדי לעזור לא' בשעתה הקשה מאוד. אני מזמינה את תושבות ותושבי העיר להגיע לבזאר מכירת הבגדים אשר ימכרו במחיר סמלי, כל שקל חשוב עכשיו. אתם מוזמנים עם ילדכם לבזאר, תגיע גם צמר הליצנית שתחלק בלוני צורה לכל הילדים".

באירוע ישתתפו נציגי בני ברית ונשיאת הארגון ניצה כהן משה שתרמו את האולם לטובת האירוע.

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
נעצר חשוד במקרי השוד בכפ"ס והוד"ש
קיר הגיבורות בסמוך לחניית העירייה
חודש האישה והנערה בחדרה
מכתב נאצה הונח בפתח ביתו של עידן למדן
תאונת דרכים בחיפה
ילדה בת 4 נפצעה מפגיעת רכב בחיפה
"אני רוצה לדעת מה קרה לאמא שלי"
בית ספר לתחומי ההתנדבות
בית ספר לתחומי ההתנדבות
קריאה להפגין נגד הנת"צ
עוגת תפוחים מנצחת לראש השנה
עוגת תפוחים מנצחת לראש השנה