הוד השרון

מכבי הוד השרון פותחת עונה

קבוצת הכדורסל של מכבי הוד השרון פתחה השבוע את האימונים לקראת העונה הבאה עם הסגל הישראלי בלבד. ביום שני הקרוב יתקיים באולם עתידים הפנינג בהשתתפות שחקני הקבוצה הבוגרת, שחקני מחלקת הנוער ובית הספר לכדורסל

זאב גולדשמיט 05/09/2019
נתי כהן, צילום: פרטי

קבוצת הכדורסל מכבי הוד השרון החלה בימים האחרונים באימונים לקראת העונה החדשה עם סגל שכלל בעיקר שחקנים צעירים. היום (חמישי) צפויים לנחות בארץ שני הזרים האמריקאים, לי מור וג'סי פרי, כמו גם המתאזרח ג'פרי פריד, כך שבשבוע הבא האימונים יכנסו להילוך גבוה. ביום שני אחה"צ תקיים הקבוצה באולם "עתידים" הפנינג בהשתתפות שחקני הקבוצה הבוגרת, שחקני מחלקת הנוער ובית הספר לכדורסל, במטרה לקרב את האוהדים למועדון.  מדובר יהיה באימון פתוח החל מ- 17:00 שבו האוהדים יוכלו להצטלם עם השחקנים, שיעניקו גם חתימות לכל דורש.                                           

במכבי הוד השרון מתכוונים לבצע במהלך העונה מספר פעולות על מנת לקרב את הקבוצה לקהילה, בעיקר לבני הנוער במטרה להכשיר אוהדים חדשים על אלה שמגיעים בקביעות למשחקים. הוד השרון גם מתכננת לתת העונה במה ליותר שחקנים צעירים, ומאמינים שהדבר יניב פירות לעתיד.                                                                         

עונת המשחקים תחל ב-23.10 במשחק במסגרת גביע המדינה נגד מכבי חיפה, אבל עוד קודם צפויים מספר טורנירי הכנה, כך שהקבוצה תוכל להיכנס לכושר משחק.                                                               

עיקר העבודה של המאמן נתי כהן יהיה לחבר את הסגל, שהוא למעשה חדש. סגל הקבוצה הבוגרת הושלם, ובמועדון לא נבהלים מכך שהתקציב אמור להיות מהנמוכים בליגה. "אנחנו עם תקציב צנוע, אולי הנמוך ביותר בליגה הלאומית, אבל עם שחקנים שיתנו את הלב והנשמה. אנחנו מאמינים בשחקנים שלנו ומצפים לעונה טובה" אמר גורם בקבוצה, שהזמין את האוהדים להפנינג ביום שני. "כל חובבי הספורט בהוד השרון מוזמנים להגיע ביום שני לעתידים לערב שכולו חגיגה גדולה בהשתתפות השחקנים".

עוד בהוד השרון
זאב גולדשמיט 12/09/2019
זאב גולדשמיט 04/09/2019
זאב גולדשמיט 29/08/2019
זאב גולדשמיט 28/08/2019
זאב גולדשמיט 21/08/2019
זאב גולדשמיט 20/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מופע קסמים מונוטוני
שבוע של פעילויות לכל המשפחה באושילנד
נעה מאור ועילאי פורמן. מדליות כסף באליפות ישראל
מדליות באליפות ישראל
שרונה בן אור. הבנתי שאני לא אשמה בשום דבר שקרה לי בחיים
"אני השורדת היחידה משלוש הנשים להן היה נשוי"
מתנגדים נחרצות להקמת תחנת כח
לא עוד ילדים שקופים
הרוג בשריפה בקריות
משתתפי המחזור השני של תכנית פודיום למאמנים לאומיים
מי יעלה על ה -"podium" ?
עולים למודיעין