הוד השרון

מכבי הוד השרון פותחת עונה

קבוצת הכדורסל של מכבי הוד השרון פתחה השבוע את האימונים לקראת העונה הבאה עם הסגל הישראלי בלבד. ביום שני הקרוב יתקיים באולם עתידים הפנינג בהשתתפות שחקני הקבוצה הבוגרת, שחקני מחלקת הנוער ובית הספר לכדורסל

זאב גולדשמיט 05/09/2019
נתי כהן, צילום: פרטי

קבוצת הכדורסל מכבי הוד השרון החלה בימים האחרונים באימונים לקראת העונה החדשה עם סגל שכלל בעיקר שחקנים צעירים. היום (חמישי) צפויים לנחות בארץ שני הזרים האמריקאים, לי מור וג'סי פרי, כמו גם המתאזרח ג'פרי פריד, כך שבשבוע הבא האימונים יכנסו להילוך גבוה. ביום שני אחה"צ תקיים הקבוצה באולם "עתידים" הפנינג בהשתתפות שחקני הקבוצה הבוגרת, שחקני מחלקת הנוער ובית הספר לכדורסל, במטרה לקרב את האוהדים למועדון.  מדובר יהיה באימון פתוח החל מ- 17:00 שבו האוהדים יוכלו להצטלם עם השחקנים, שיעניקו גם חתימות לכל דורש.                                           

במכבי הוד השרון מתכוונים לבצע במהלך העונה מספר פעולות על מנת לקרב את הקבוצה לקהילה, בעיקר לבני הנוער במטרה להכשיר אוהדים חדשים על אלה שמגיעים בקביעות למשחקים. הוד השרון גם מתכננת לתת העונה במה ליותר שחקנים צעירים, ומאמינים שהדבר יניב פירות לעתיד.                                                                         

עונת המשחקים תחל ב-23.10 במשחק במסגרת גביע המדינה נגד מכבי חיפה, אבל עוד קודם צפויים מספר טורנירי הכנה, כך שהקבוצה תוכל להיכנס לכושר משחק.                                                               

עיקר העבודה של המאמן נתי כהן יהיה לחבר את הסגל, שהוא למעשה חדש. סגל הקבוצה הבוגרת הושלם, ובמועדון לא נבהלים מכך שהתקציב אמור להיות מהנמוכים בליגה. "אנחנו עם תקציב צנוע, אולי הנמוך ביותר בליגה הלאומית, אבל עם שחקנים שיתנו את הלב והנשמה. אנחנו מאמינים בשחקנים שלנו ומצפים לעונה טובה" אמר גורם בקבוצה, שהזמין את האוהדים להפנינג ביום שני. "כל חובבי הספורט בהוד השרון מוזמנים להגיע ביום שני לעתידים לערב שכולו חגיגה גדולה בהשתתפות השחקנים".

עוד בהוד השרון
זאב גולדשמיט 07/10/2019
זאב גולדשמיט 25/09/2019
זאב גולדשמיט 19/09/2019
זאב גולדשמיט 18/09/2019
זאב גולדשמיט 12/09/2019
זאב גולדשמיט 04/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
פועל נפל מגובה ונפצע באורח בינוני
סיוע רפואי לנפגעי אסון השייט בצ׳ילה
מגן דוד אדום בשיתוף חב' PassportCard משגרים סיוע רפואי לנפגעי אסון השייט בצ׳ילה
ניסה לתקוף את אמו, נעצר ושוחרר
מרוץ כפר סבא ה- 29
שיא משתתפים במרוץ כפר סבא ה- 29 ע"ש רס"ל זיו בלאלי ז"ל
עכו ערוכה לכיפור
חוזרים לקמפוס
חוזרים לקמפוס
ראש עיריית הרצליה מקדם חוק עזר עירוני חדש הנוגע לאיכות הסביבה
הכנסת שקיות פלסטיק וכלים חד-פעמיים לחופי הים - אסורה
עוד ענת צפדיה
תאונה בדרך אל העבודה או בדרך מהעבודה