הוד השרון

אישום: איים על בת זוגתו לשעבר והטריד אותה במאות הודעות

תושב הוד השרון הואשם כי איים על בת זוגתו לשעבר, עקב אחריה ושלח לה מעל 400 הודעות. בתוך כך, שני גברים נוספים מהוד השרון נעצרו בחשד לתקיפת בנות זוגם

מיכאל פרוסמושקין 05/09/2019
צילום אילוסטרציה freepic

תושב הוד השרון, בן 58, הואשם לפני ימים אחדים כי איים על בת זוגתו לשעבר, עקב אחריה והטריד אותה במאות הודעות ששלח לה.

על פי כתב האישום, הנאשם ובת זוגתו לשעבר פרודים מזה כשלוש שנים ובמועדים הרלוונטיים עמד בתוקפו צו הגנה שניתן כנגד הנאשם שאסר עליו להתקרב או ליצור קשר כלשהו עמה. אולם, על פי כתב האישום, ב – 23 בפברואר, הגיע הנאשם למועדון לילה בראשון לציון, שבו בילתה בת זוגתו לשעבר, ואיים עליה באומרו שלא ייתן לה גט בחיים, לא יעזוב אותה בחיים, שהיא תראה את הצל שלו כל הזמן, כי הוא ימרמר לה את החיים. בהמשך צעק עליה תוך שהוא מציין בפניה כי הוא לא עושה חשבון לאף אחד, לא מפחד מעבריינים ושהוא עבריין. בעקבות דברים הללו, הוא הוצא מהמועדון.

לטענת התביעה, סמוך לארבע לפנות בוקר, עת הלכה בת זוגתו לשעבר, יחד עם חברתה, לכיוון הרכב, הנאשם הלך אחריהן וצעק לה: "....אם את לא חוזרת עכשיו הביתה, יהיה אסון, או אני או את". בהמשך, בעודו נוסע אחרי רכבן, שלח לבת זוגתו לשעבר הודעת טקסט ובה כתב לה בין היתר: "לא יעזור לך כלום, בחיים לא תקבלי גט".

באישום השני נטען כי בין התאריכים 30 בדצמבר אשתקד ועד ל – 30 בפברואר השנה שלח הנאשם לבת זוגתו לשעבר 440 הודעות טקסט, כשבין היתר כתב בהן: "לא תקבלי הזדמנות ליהנות שאני אלך לבית סוהר. תקשיבי טוב, את תישארי נשואה כל החיים שלך איתי. יש אלוהים בשמיים, רואה הכל. את תשאירי אשתי לעד". 

בהמשך, כך נטען, בין ה – 11 בינואר ל – 16 בפברואר התקשר אליה בעוד עשר הזדמנויות ובין היתר אמר לה: "אני כל לילה ליד הבית שלך, לא עוזב אותך לשנייה. אם את חושבת שאני רדום בשמירה, יש לך טעות".

בתוך כך, בימים האחרונים נעצרו שני תושבי הוד השרון נוספים בחשד לעבירות אלימות כלפי בנות הזוג שלהם, כשבמקרה אחד אף איים אחד מהם בסכינים. לעת עתה החשודים שוחררו ועד כה לא הוגשו כתבי אישום.

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
דן פנורמה חיפה
נבחרות אוסטריה וסלובניה יתארחו במלון דן פנורמה בחיפה
ניסימיקו
משחקים בטעם של פעם
Perfect 10
הוכרזו הזוכים בתחרות הצילום "דורות"
קבלה? רק לצ'ק עם כיסוי...
סיירת חסד ייחודית
מי קרא לך סח"י ?
סופש של תרבות מקומית
סופ"ש של תרבות מקומית
מאיה כץ. לא הוצגו פתרונות תחבורה מספקים
הוועדה המקומית אישרה את תכנית המתאר להרצליה