הוד השרון

הפנינג פתיחת עונה

מועדון הכדורסל קיים השבוע הפנינג לפתיחת העונה בהשתתפות מאות ילדים ובני נוער. שאפו ענק על רעיון מוצלח וביצוע לא פחות ממוצלח

זאב גולדשמיט 12/09/2019
שחקני הוד השרון בהפנינג, צילום: זאב גולדשמיט

מאות ילדים ובני נוער הגיעו ביום שני להפנינג פתיחת העונה של מועדון הכדורסל מכבי הוד השרון, במעמד ראש העיר, אמיר כוכבי, מאמני ומנהלי המחלקה, כמו גם שחקני הקבוצה הבוגרת.                

הילדים נהנו ברחבה שליד אולם "עתידים" מהפעלות שונות, מתנפחים, פינות איפור ויצירת אביזרי עידוד, עמדת פופקורן, ובעיקר נהנו להתחכך עם הכוכבים של הקבוצה מהליגה הלאומית, שהשתדלו מאוד ושיתפו פעולה. המאמן נתי כהן הקדים את אימון הקבוצה לשעת צהריים, ולאחר שאכלו ארוחה קלה השחקנים יצאו מחדר ההלבשה בתחושה שהם אלה שיעשו לילדים את האירוע. חלקם שיחקו איתם כדורסל על מגרש האספלט, אחרים בעטו בכדור לעבר המטרה, וגם שני השחקנים הזרים, לי מור וג'סי פרי, השתעשעו עם הילדים ונראו מרוצים.

היו"ר אורי אשכנזי הסתובב בשטח לראות שהכל מאורגן היטב, והמאמן נתי כהן סיפר, שהמועדון הציב כמטרה לחבר את הקהילה לקבוצה הבוגרת. "הוד השרון היא עיר גדולה, אנחנו קבוצה צעירה עם שחקנים מוכשרים, ואני מקווה שהקהל המקומי יבוא למשחקים, יתמוך וייהנה. כל משפחה בהוד השרון יכולה להעביר בימי שלישי ערב  משפחתי נחמד בצפייה במשחק כדורסל של קבוצת הייצוג של הוד השרון".

עידן פז (24), שהגיע ממכבי רחובות, סיפר שהגיע להוד השרון בזכות היותו מועדון משפחתי שמאמין בקידום של שחקנים צעירים. על ההפנינג והפעילות המשותפת עם הילדים, אמר: "אחל'ה של רעיון. החיבור עם הילדים הוא מבורך. כשאני הייתי ילד לא היו כאלה דברים. אשמח מאד אם הם ימלאו את האולם , זה יעזור לנו לנצח משחקים ".

יונתן רבינוביץ המקומי הוסיף: "ממש נחמד פה, אווירה נהדרת עם ארגון מוצלח. מקווה שזה יביא כמה שיותר משפחות למשחקים שלנו. הילדים מאוד בעניין, אוהבים כדורסל. הם שאלו שאלות ונדלקו כשהבינו שיש קבוצה צעירה. ההפנינג הזה יוצר זהות וקירבה בין השחקנים לילדים, רבים מהם משחקים כדורסל במחלקה".

האירוע הסתיים בהצגת השחקנים, בתודות למארגנים, והקפטן עידו דוידי לקח את המיקרופון אמר: "נכון, יש לנו אולם קטן, אבל ככל שהוא קטן ככה ישמעו וירגישו יותר את האוהדים. יותר מנשמח אם נצליח בערבי שלישי למלא את האולם באוהדים. העידוד שלכם יעזור לנו לתת את המיטב על המגרש".

ביום שלישי הקרוב, יום הבחירות לכנסת, מכבי הוד השרון תקיים את משחק האימון הראשון שלה לקראת העונה, נגד עירוני רעננה.

עוד בהוד השרון
קרן שלהבת 10/12/2019
זאב גולדשמיט 05/12/2019
זאב גולדשמיט 26/11/2019
זאב גולדשמיט 19/11/2019
זאב גולדשמיט 14/11/2019
זאב גולדשמיט 13/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
ירושלים מתקדמת לתחבורה ירוקה
  גם אם קשה לפעמים, אסור לוותר על החלומות
"אסור לוותר על החלומות"
כמות גדולה של סמים אותרה בהרצליה
מסוף האוטובוסים בנווה זמר יבוטל
מוצרי וישי
מנקים ומנקים את עור הפנים
נפגעים מפגיעת רקטה במושב בשרון
קריית התקשורת בכפר סבא יוצאת לדרך
אסתי גינזבורג גייסה 5 מיליון דולר בערב תרומות לארגון איחוד הצלה
אסתי גינזבורג מגייסת