הוד השרון

זהירות - כאן בונים

יניב לוזון מאמן הפועל הוד השרון לא מתרגש מהתבוסה הביתית לעירוני בית דגן ומסביר כי הקבוצה נבנתה לשנים הבאות

זאב גולדשמיט 18/09/2019
יניב לוזון,בונים קבוצה לעונות הבאות, צילום: זאב גולדשמיט

שבוע אחרי הניצחון המרשים של קבוצת הכדורגל הפועל הוד השרון על כפר ברא, הגיע האכזבה, כשביום שישי הוד השרון הובסה בביתה במסגרת ליגה ב' ע"י עירוני בית דגן  4:0. דוד קראינסקי, עם צמד שערים שכבש, העלה את בית דגן ליתרון מבטיח במחצית הראשונה. אלמוג סמט-כהן (59) ובר סדיס בדקה ה-90 השלימו את הניצחון לבית דגן.  במחזור הקרוב הפועל הוד השרון תצא (שישי, 13:00) למשחק חוץ נגד הפועל כפר קאסם שועאע, שמחפשת ניצחון ראשון אחרי שבשני המשחקים הראשונים סיימה בתוצאת תיקו.

מאמן הוד השרון, יניב לוזון, לוקח את הדברים בפרופורציות: "חוסר יציבות זה מה שמאפיין שחקנים צעירים. אנחנו בשלבים של בניית קבוצה צעירה, ונעמוד במטרות שלנו: לתקוע יתד במרכז הטבלה. עם שחקנים צעירים צריך סבלנות, ולא לבקר אחרי הפסד".

יניב, איך ספגתם ארבעה שערים נגד בית דגן?

"ספגנו שני שערים אחרי 25 דקות, ובמחצית השנייה שיחקנו יותר התקפי במטרה להשוות את התוצאה. הגענו להרבה הזדמנויות הבקעה אבל החמצנו, וכשלא מבקיעים קורה שסופגים. אנחנו לא נוריד את הראש אחרי הפסדים, בדיוק כפי שלא נצא בהצהרות ובחגיגות אחרי ניצחונות. לאחר המשחק אמרתי לשחקנים שלא קרה אסון, נמשיך לעבוד קשה. למרות ההפסד ראיתי גם נקודות חיוביות במשחק שלנו. נלמד מהטעויות ונתקן לקראת המשך הליגה".

איך אתה מסביר את ההתפרקות במחצית השנייה?

"ממש לא התפרקנו. הימרנו על התקפה, והם משני מצבים כבשו עוד שני שערים, אחד מהם בדקת הסיום. הקבוצה נלחמה 90 דקות, ולמרות ארבעת השערים שספגנו לא נפלנו מהיריבה בחלקים רבים של המשחק. אנחנו בונים קבוצה לשנים הבאות. יהיו העונה עליות וירידות, והכל נלקח בחשבון".

הפועל הוד השרון סיימה את המשחק בעשרה שחקנים בעקבות הרחקתו בכרטיס אדום של אילון דוד בדקה 85, אחרי שאמר משהו לשופט. אילון דוד נכנס כמחליף והספיק לשחק רק 16 דקות.

יניב לוזון מקווה להתחזק בעוד שני שחקנים: בלם ומגן, כדי לאזן את הקבוצה, שהגיל הממוצע שלה הוא 22. לוזון סבור שהקבוצה זקוקה לעוד ניסיון בחלק האחורי ובקישור.

לקראת המשחק נגד כפר קאסם, אמר לוזון: "נבוא דרוכים עם הרבה אמונה. אמנם מדובר במשחק חוץ קשה, אבל ננסה לנצח. לא נתבטל מול אף קבוצה".

קבוצת הנוער של הפועל הוד השרון, שירדה לליגה הארצית, פתחה את העונה בתיקו רב שערים 3:3 נגד השכונה בית"ר כפר סבא. הוד השרון כבר הובילה ביתרון שני שערים בדקה 25 מרגלי יונתן פרבר (פנדל) וגיא כהן. בית"ר כפר סבא הפכה את התוצאה כשכבשה שלושה שערים מצמד שערים של יונתן כדורי ושער של גיל נבון (פנדל). בדקה ה-96 יונתן פרבר כבש את שער השוויון להוד השרון.

עוד בהוד השרון
קרן שלהבת 10/12/2019
זאב גולדשמיט 05/12/2019
זאב גולדשמיט 26/11/2019
זאב גולדשמיט 19/11/2019
זאב גולדשמיט 14/11/2019
זאב גולדשמיט 13/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
הדרך לת"א תהפוך לקצרה יותר
ישונה תוואי הרכבת הקלה בראשלצ
ישונה תוואי הרכבת הקלה בראשל"צ
מועצות התלמידים של בתי הספר היסודיים
ברוידא נפגש עם מועצות התלמידים של בתי הספר היסודיים
הוגש כתב איושם נגד בנו ריינהורן
הוגש כתב אישום נגד בנו ריינהורן
קייטנת עולים חדשים במודיעין
קייטנת עולים חדשים
הפגיה בברזילי עברה למרחב ממוגן
חגית נחמיאס בוזגלו
חצתה את הכביש
פסטיבל "דוקו.טקסט. 2018"