הוד השרון

יריד אופניים בביה"ס רעות

ביריד שיתקיים בביה"ס רעות בהוד השרון תוכלו למצוא אופניים, בימבות רולר בליידס וקורקינטים. תושבי העיר מוזמנים להגיע לחצר בית הספר עם אופנים וקורקינטים שאינם בשימוש ולהתחדש בכלי רכיבה אחרים אחרים

קרן שלהבת 18/09/2019
לואיסה באום: "המטרה שלנו היא לחבר בין התושבים" , צילום: פרטי

לואיסה באום, מהנהגת הורים של בית ספר רעות, קוראת לתושבי העיר להגיע למתחם בית הספר ולתרום אופניים, בימבות וקורקינטים משומשים ולהתחדש באופניים אחרים.

ביום שישי 20.9 בין השעות 12:00-14:00יערך בחצר בית ספר רעות יריד אופניים. ביריד תוכלו למצוא אופניים, בימבות רולר בליידס וקורקינטים במצב טוב.

"זו השנה ה-5 שהפרויקט מתקיים", אומרת לואיסה שקוראת לאנשים להגיע לשטח בית הספר עם אופניים וקורקינטים שאינם בשימוש. "אנחנו מקיימים את הפרוייקט בכל שנה לקראת יום כיפור. בזמן זה הרבה הורים נוהרים לחנויות על מנת לרכוש אופניים לילדיהם, כשמנגד, הרבה אופניים שלא בשימוש אצל תושבים אחרים מעלים אבק במחסנים. במקום לקנות אפשר להחליף, המטרה שלנו היא לחבר בין התושבים".

מה מספר האופניים וקורקינטים שאתם אוספים מידי שנה?

"מדובר בעשרות. המטרה היא שאנשים יתרמו אופניים ויוכלו לבחור להם אופניים אחרים יותר מתאימים. לדוגמא, ילד שהתבגר והאופניים שלו קטנים עבורו-יוכל לתרום אותם ולקחת אופניים גדולים יותר".

מי יכול להגיע?

 "כל מי שרוצה יכול להגיע ולתרום או לקחת מה שמתאים לו".

לכמה אופניים וציוד אתם זקוקים השנה?

"לכמה שיותר. הביקוש גבוה, הרבה אנשים מגיעים ליריד. השנה פרסמנו את היריד מוקדם יותר כדי שלאנשים יהיה זמן להגיע או לקרוא לנו לאסוף את האופניים. מה שיישאר נעביר למשפחות ולילדים שאינם יכולים להרשות לעצמם לרכוש אופניים או קורקינטים".

למעוניינים לתרום ניתן ליצור קשר בטל: 054-7607209

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: מטפל תקף אדם נכה חסר ישע
בחנוכה הולכים לקייטנה
פסטיבל מתוק כדבש!
בית הקפה המיתולוגי בורוכוב 88 סוגר את שעריו
בית הקפה המיתולוגי "בורוכוב 88" סוגר את שעריו
"אבטיח על גלגלים"
"ארגון תומך משפחה"
נער נפצע מפגיעת רכב בהרצליה
פצוע דקירה סמוך לשוק ברמלה