הוד השרון

ויכוח על חניה הסתיים באיומים

"אני אשבור לך את האוטו", כך על פי כתב האישום איים צעיר מהרצליה באיומים על נהגת בהוד השרון

מיכאל פרוסמושקין 24/09/2019
איים במברג, צילום אילוסטרציה freepic

תושב הרצליה, בן 27, הואשם לפני ימים אחדים באיומים על נהגת בהוד השרון בעקבות ויכוח שפרץ ביניהם.

על פי כתב האישום, ב – 4 במרץ 2019, בשעות הצהריים, החנתה תושבת רמות השבים את רכבה ברחוב הבנים 5 בהוד השרון. בשלב זה, כך על פי כתב האישום, התגלע ויכוח בינה לבין הנאשם באשר למקום החנייה, במהלכו ניגש הנאשם אל רכבה והחל לצעוק לעברה: "מה את חושבת שאת עושה?". לאחר מכן חסם את רכבה באמצעות רכבו וניגש אל הנהגת כשהוא אוחז במברג. 

מהחקירה עולה כי בנסיבות אלו, אמר הנאשם לנהגת כי יפוצץ לה את כל הרכב אם לא תצא מהחנייה. לאחר שסירבה, התקשר הנאשם למוקד 100. במהלך שיחה עם המוקדנית, אמר הנאשם לנהגת: "אני אשבור לך את האוטו ואני אשאר פה כל היום ... אני אעשה לך את היום הכי גרוע שהיה לך בחיים רק בגלל הפרינציפ הזה". 

לאחר שניידת לא הגיעה למקום, התקשר הנאשם שנית למוקד 100 ובמהלך השיחה עם המוקדנית ביקש שתגיע ניידת כי "עוד מעט יהיה משהו שלא צריך להיות". בהמשך, כך על פי כתב האישום, לאחר שהניידת לא הגיעה, התקשר הנאשם בפעם השלישית למוקד של המשטרה ואמר למוקדנית: "אני מתאפק פה עם החוצפנית הזאת לא לאבד את העשתונות. בן אדם אחר שפוי היה שובר לה את הראש".

כשגם הפעם הניידת לא הגיעה, התקשר הנאשם בפעם הרביעית למשטרה. כשהוסבר לו כי ישנם אירועים דחופים יותר, אמר הנאשם לכאורה: "אני עוד שנייה הוצאתי לה את הראש מהמקום. אני שברתי לה את הראש, היא פצועה פה יושבת מדממת. לחיים שלה יש חשש כבד". 

לאחר השלמת החקירה, תיק החקירה הועבר לעיון התביעה המשטרתית אשר הגישה לפני ימים אחדים כתב האישום נגד האיש בגין ריבוי עבירות איומים.

עוד בהוד השרון
מיכאל פרוסמושקין 12/12/2019
מיכאל פרוסמושקין 10/12/2019
מיכאל פרוסמושקין 08/12/2019
מיכאל פרוסמושקין 26/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אישום: פרץ לשני בתים וגנב רכוש
מחמוד יוסף. להצליח בהפועל כפר סבא
יוסף בעל החלומות
מספר תאגידי המים יצומצם ל-30
למנצח שיר מזמור
חגיגות במסעדת קיוטו בהרצליה
היכן חגגו ציפי רפאלי , ישראל אוגלבו, רומי נסט, רון שובל ועוד ?
שחה לזהב
מעיין-כלו לוין. ליד הספרייה בגינה הציבורית
"זו לא שכונת פאר, זו לא שכונה של עוני"
גבר נדקר למוות בטבריה