הוד השרון

"העירייה בנתה תחנה על מנת לסתום לנו את הפה"

לפני שבועיים התלוננו תושבים בפני העירייה על העדר קירוי בתחנת האוטובוס ברחוב גולומב בגיל עמל. בעירייה נעתרו לבקשת התושבים ובנו עבורם ספסל עם גגון מעץ. עכשיו התושבים מודאגים: "הגגון לא מגן מפני הגשם"

קרן שלהבת 10/10/2019
התחנה בגיל עמל, צילום: קרן שלהבת

"אנחנו לא החצר האחורית של הוד השרון", כך אומרים תושבי שכונת גיל עמל, שמתגוררים בסמוך לתחנת האוטובוס ברחוב גולומב שעמדה עד לאחרונה ללא קירוי. לפני שבועיים התלוננו התושבים בפני העירייה על העדר קירוי בתחנה. בעירייה נעתרו לבקשת התושבים ובנו עבורם ספסל עם גגון מעץ. התושבים: "בנו לנו תחנה כדי לסתום לנו את הפה. מדובר בתחנה אמנם יותר יפה, אך היא לא פותרת לנו את הבעיה. כל מי שיעמוד מתחתיה יירטב בגשם". 

 "אנחנו לא שקופים והגיע הזמן שיענו לבקשתנו. מדובר בתחנה שמגיעים אליה אנשים קשישים ומבוגרים. אנחנו ממתינים כבר יותר מחצי שנה לפיתרון, ושכבר עושים משהו הוא נעשה ללא מחשבה", אומרים התושבים שעד עתה המתינו לאוטובוס בחום הלוהט, ללא הגנה מהשמש.

"בקרוב יתחיל החורף ואז בכלל לא נוכל לעמוד כאן. גם עכשיו, לאחר שמיקמו פה את הספסל, התחנה לא מגנה מפני השמש", אומרת אתי תושבת הרחוב. "אני נוסעת באוטובוס כמעט כל יום. לא ייתכן שאעמוד כאן וארטב".

יו"ר ועד השכונה, נירית סוקול, מבקשת בשם התושבים שיעתיקו את התחנה למקום מוצל או לחילופין שיתקינו גגון מפני השמש והגשם, והפעם כראוי.

סוקול: "מי שמשתמש בתחנה הם קשישים ומבוגרים שנעזרים בתחבורה ציבורית. האביב כבר חלף, השמש עדיין יוקדת, החורף בדרכו אלינו, ואנחנו עדין מחכים לגגון וקירוי ראוי לתחנה".

עד לרגע זה לא התקבלה תגובה מעיריית הוד השרון.

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
רכב חדש לשאולי
מעקב "לוקאל": רכב חדש לשאולי
דרוש תואר
אילו רחובות בהרצליה אדומים ומסוכנים?
הרחובות המסוכנים ביותר בהרצליה
 חניון לרכב כבד במתחם העסקים שורק
חניון לרכב כבד במתחם העסקים שורק
פסטיבל "לא לדאוגוסט" בנתניה
תיכון גלילי כפר סבא
"נכנס לבית הספר כאילו הייתה זו זירת קרב איגרוף"
מצטרפת למאבק
היום הגדול מתקרב? איך לחגוג את מסיבת הרווקות ואת יום החתונה עם טעם טוב בפה?
היום הגדול מתקרב? איך לחגוג את מסיבת הרווקות ואת יום החתונה עם טעם טוב בפה?