הוד השרון

מועדון ליונס הוד השרון פותח שנה

מועדון "שיח זהב" של מועדון ליונס הוד השרון - האב פתח את שנת פעילות ה 21 במעמד ראש העיר מר אמיר כוכבי

כתב לוקאל 28/10/2019
נשיאת המועדון - בת שבע יצחקי, מרכזת הפעילות - לאה היידו, ראש העיר - אמיר כוכבי והמרצה - יוסי נינוה, צילום באדיבות דוברות הליונס הוד השרון

מועדון ליונס הוד השרון בשיתוף עיריית הוד השרון מקיים את מפגשי מועדון "שיח זהב". פעילות תרבותית וחברתית שהחלה בשנת 1998/1999, של ערבי הרצאות שבועיים במבחר נושאים על כוס קפה ועוגה לבני גיל הזהב של הוד השרון. המועדון זוכה להצלחה רבה ביותר ולהדים חיוביים בקהילת הגמלאים בהוד-השרון.

ב 27.10.19 התקיים המפגש הראשון של השנה ה 21 בהרצאתו המרתקת של המורה לתנ"ך והמרצה המבוקש  יוסי נינוה, מי שהיה סגן מנהל ביה"ס התיכון "הדרים", המהווה את האטרקציה המרכזית במכללות הגמלאים השונות בכלל ושל מועדון שיח זהב של הליונס בפרט. נושא הרצאתו הפעם היה בנושא ראשיתה של האמונה באל אחד כפי שבא לידי ביטוי בספר דברים.

קודם הרצאתו בירכו את הבאים שמילא את האולם עד אפס מקום, מרכזת הפעילות גב' לאה היידו ונשיאת מועדון ליונס הוד השרון הגב' בת שבע יצחקי, שקראה לנוכחים גם לבוא להתנדב בפעילויות הליונס השונים וגם להציע לליונס מועמד להענקת תואר איש השנה של המועדון.
במעמד מיוחד זה של שנת הפעילות ה 21 בירכה הגב' לאה היידו והודתה למר איברהים ברזילי מי ששימש כראשוני המרצים במועדון " שיח זהב" ושהעביר מספר לא קטן של הרצאות בהתנדבות מלאה בשנותיו הראשונות של מועדון "שיח זהב. עוד ציינה ש:"
אברהים בן ה-93, שירת את ביטחון מדינת ישראל למעלה מ-60 שנה, גויס למוסד בשנת 1955 והחל את דרכו כלוחם. במהלך שירותו השתתף במספר רב של מבצעים, בהם גם העלאתם החשאית של כ-80 אלף יהודים ממדינות ערב.
בשנת 1995 יצא אברהם לגמלאות, אך לא הפסיק מעולם לתרום למוסד ומאז שפרש מתנדב בארגון במגוון תפקידים. בשנים האחרונות החל אברהם בעשייה מבורכת של הדרכה והקניית ידע מעמיק לדורות של עובדים צעירים המצטרפים למוסד, וחולק עם החניכים מניסיונו ופועלו לאורך השנים.
ב 2016 הוענק לו פרס מפעל חיים על ידי  נשיא המדינה וראש המוסד.
"

בסיום דבריה העניקה לו מגן הוקרה בשם מועדון ליונס הוד השרון - האב.

אחריהן נשא דברים ראש העיר מר אמיר כוכבי ששיבח את הפעילות של מתן הרצאות לגמלאי העיר כמו גם ליתר הפעילויות המבורכות של מועדון ליונס הוד השרון, והבטיח לסייע למועדון בכל הפעילויות הללו.


עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
טביעת אצבע הובילה לחשוד בפריצה למסעדה
טביעת אצבע הובילה לחשוד בפריצה למסעדה
כתב אישום בגין הונאה והברחת רכבים
מרגישים את אוגוסט בחופים
צעירה איבדה את הכרתה בתחנת רכבת
פרסום ראשון: קואליציה חדשה בהוד"ש
"שוברים שיגרע"
קפיצה של 36% במיחזור אריזות במגדל העמק
פרוייקט המגה יוקרה מגדל בראשית
פרויקט המגורים היוקרתי בתל אביב