הוד השרון

שמרו על שער נקי

קבוצות הבוגרים והנוער בכדורגל של הפועל הוד השרון שמרו במחזור האחרון על רשת נקיה אבל מצד שני גם לא כבשו. קבוצת הנוער קיימה במהלך חג הסוכות מחנה אימון בקפריסין

זאב גולדשמיט 30/10/2019
קבוצת הנוער במחנה האימון בקפריסין, צילום: סוקרסטארס

קבוצת הכדורגל של הפועל הוד השרון הצליחה לעצור את סחף ההפסדים בתקופה האחרונה, אחרי שבסוף השבוע זכתה בנקודה כשסיימה בתיקו 0:0 נגד הפועל מחנה יהודה. כזכור, לאחרונה הוד השרון הובסה 5:1 ע"י צעירי טייבה ו- 4:0 ע"י שמשון תל אביב, אבל המאמן יניב לוזון לא נבהל כשהעמיד העונה הרכב צעיר, עבד עם ההגנה שהתייצבה.

הוד השרון התחזקה לאחרונה בבלם לירן אלמוג שהגיע מטייבה ובקשר האחורי ירדן ג'רסי מבקעת הירדן. לאחר שמונה מחזורים הוד השרון נמצאת במקום ה-15 עם 5 נקודות. "במשחקים האחרונים סבלנו מחוסר מזל, הגענו להרבה מצבים אבל החמצנו" אמר המאמן יניב לוזון. "גם נגד מחנה יהודה שיחקנו טוב, ואני מאמין שדברים יסתדרו ונחזור לנצח". המחזור הבא ייערך ביום שני, כשהוד השרון תארח את הפועל קלנסוואה.                                 

קבוצת הנוער של הפועל הוד השרון פתחה היטב את העונה ואחרי שבעה מחזורים היא נמצאת במקום השלישי עם ארבעה ניצחונות, שתי תוצאות תיקו והפסד אחד. רמת אליהו והכח מקדימות אותה.  השבוע סיימה בתיקו 0:0 עם שמשון בני טייבה.                                 

במהלך חג הסוכות קבוצת הנוער יצאה למחנה אימון בלרנקה, קפריסין בליווי המאמן איתן טיקר, עוזר המאמן שחר רחבי ומנהל הקבוצה אבי ספקטור. בהוד השרון ציינו שהמחנה היה מוצלח וכלל גם משחק אימון נגד קבוצת הנוער  א.א. לרנקה מהליגה הראשונה בקפריסין. המקומיים ניצחו 4:5. בין אימון למשחק השחקנים והצוות ערכו סיור קצר בעיר לימסול ובטיילת של לרנקה.

עוד בהוד השרון
קרן שלהבת 10/12/2019
זאב גולדשמיט 05/12/2019
זאב גולדשמיט 26/11/2019
זאב גולדשמיט 19/11/2019
זאב גולדשמיט 14/11/2019
זאב גולדשמיט 13/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מופע של שירי אריק אינשטיין
מועדון ליונס כפר סבא מארח מופע של שירי אריק אינשטיין
מתחם הכושר החדיש
בכפר סבא שומרים על כושר
 תלונה: משאיות מטמינות פסולת בניין בשטח שעליו מוקם פארק
תלונה: משאיות מטמינות פסולת בניין בשטח שעליו מוקם פארק
טיול חורף ב"שביל הפטריות"- הערבה התיכונה
ירון גדות. להגן על העסקים
גם רמת השרון ממתינה להחלטת בג"צ בנושא חוק המרכולים
מטרד צואת הכלבים מגיע לכנסת
"בגיל 9 צפה באימו נוטשת את הבית והיום הוא מומחה בהדרכת הורים"
חיפוש אחר תמרורים עקומים
משחק אינטראקטיבי חדש בכפר סבא